Pomiń linki nawigacyjne i przejdź do treści strony

KRS:

Czcionka:
Kontrast:
Logowanie do subkonta
KRS:
0000338389
Czcionka:
Kontrast:

Konsultacje dietetyczne dla seniorów

Zapraszamy seniorów do udziału w konsultacjach dietetycznych, prowadzonych przez naszą specjalistkę – dietetyczkę kliniczną Annę Cohen, które odbywają się w czwartki w godzinach 10:00-12:00 w Ośrodku Cemicus w Warszawie.

Konsultacje skierowane są przede wszystkim do seniorów, którzy pragną zadbać o swoje zdrowie, osiągnąć lepszą formę fizyczną i skonsultować się w kwestiach żywieniowych.

Konsultacja dietetyczna to świetna okazja do analizy naszego sposób żywienia i poprawy ewentualnych błędów. Prawidłowo zbilansowanemu żywieniu zawdzięczamy dobre samopoczucie, unormowaną ilość tkanki tłuszczowej zmniejszającą ryzyko wielu chorób, takich jak problemy z układem krążenia, układem ruchu, przewodem pokarmowym, a także poprawę samopoczucia fizycznego i psychicznego.

Anna Cohen to doświadczona dietetyczka, która podczas indywidualnych spotkań przeprowadza dogłębny indywidualny wywiad, dotyczący aktualnych nawyków żywieniowych wsparty analizą składu ciała. Pani Ania uczy jak komponować codzienne posiłki, uwzględniając indywidualne potrzeby, preferencje i schorzenia na które cierpi pacjent.

Konsultacje odbywają się w czwartki w godzinach 10:00-12:00

Informacje i zapisy:
tel.: 784 000 766
mail: centrum@sedeka.pl

Liczba miejsc jest ograniczona – zachęcamy do wcześniejszych zapisów.

Prosimy o zapoznania się z Klauzulą informacyjną RODO

Zarządzaj plikami cookies