Pomiń linki nawigacyjne i przejdź do treści strony

KRS:

Czcionka:
Kontrast:
Logowanie do subkonta
KRS:
0000338389
Czcionka:
Kontrast:

Sedeka – Fundacja w Warszawie

Fundacja Sedeka to fundacja pomocy niepełnosprawnym w Warszawie. Jesteśmy fundacją dla dorosłych, która nie tylko oferuje pomoc chorym oraz pomoc dla opiekunów osób chorych i z niepełnosprawnościami, ale także jest miejscem, które wspiera osoby starsze – organizując zajęcia dla seniorów w Warszawie.

Zakres działalności naszej Fundacji w Warszawie

Fundacja Sedeka to fundacja w Warszawie, która jest aktywnie zaangażowana w różnorodne inicjatywy na rzecz osób z różnymi rodzajami niepełnosprawności. Nasi Podopieczni mają możliwość założenia w naszej Fundacji subkonta, na którym zbierają środki przeznaczane głównie na swoje leczenie i rehabilitację. Co ważne, założenie subkonta w naszej Fundacji, jego prowadzenie, organizacja zbiórek publicznych, przekazywanie darowizn finansowych odbywa się bez opłat i bez prowizji. Prowadzenie go jest zupełnie bez kosztowe.

W swojej działalności nie zapominamy także o opiekunach osób chorych i z niepełnosprawnościami, którzy w procesie leczenia swojej bliskiej osoby, również zmagają się często z trudnościami w swojej codzienności. Pomoc dla opiekunów jest dla nas równie ważna. To dla nich uruchomiliśmy darmowe grupy wsparcia, gdzie opiekunowie mogą znaleźć pomoc oraz wymienić się doświadczeniami z innymi.

Trzecim obszarem działalności naszej Fundacji, fundacji dla dorosłych, jest aktywizacja osób starszych. Organizujemy zajęcia dla seniorów w Warszawie, które są świetną okazją do wyjścia z domu, wzięcia udziału w aktywnościach sportowych czy poprawy swojej koncentracji i pamięci na treningu werbalno-pamięciowym. Jeśli w gronie Waszych bliskich jest senior, który chciałby poznać osoby w swoim wieku lub spędzić swój wolny czas na aktywnościach dla ciała i umysłu to zapraszamy do Sedeki – fundacji dla seniorów w Warszawie.

Warto zaznaczyć, że mimo iż jesteśmy fundacją w Warszawie to nasze działania wspierają nie tylko mieszkańców naszego miasta i okolic, ale również Podopiecznych z całej Polski, zapewniając wsparcie i pomoc w trudnych chwilach wszystkim potrzebującym.

Siedziba fundacji w Warszawie

Znajdziecie nas w Warszawie przy ul Grzybowskiej 4 lok U6B.

Nasza siedziba znajduje się w samym centrum Warszawy, co sprawia, że jesteśmy łatwo dostępni zarówno dla tych, którzy odwiedzają nas docierając samochodem, pociągiem (1,5 km do Dworca Centralnego) czy komunikacją miejską (przystanek Pl. Grzybowski). Dysponujemy parkingiem podziemnym, dlatego bez problemu zaparkujesz u nas swój samochód. Biuro Fundacji jest łatwo dostępne dla osób z dysfunkcją ruchu, z bezpośrednim wejściem z ulicy.

Zapraszamy wszystkich chętnych do odwiedzenia naszej Fundacji, gdzie nasi pracownicy są gotowi udzielić pomocy i odpowiedzieć na wszystkie pytania. Niezależnie od tego, czy jesteś mieszkańcem Warszawy czy przybywasz z innej części Polski, z przyjemnością Cię wysłuchamy!

Zarządzaj plikami cookies