Pomiń linki nawigacyjne i przejdź do treści strony

KRS:

Czcionka:
Kontrast:
Logowanie do subkonta
KRS:
0000338389
Czcionka:
Kontrast:

Pieniądze na leczenie. Jak je zbierać?

Poszukiwanie pieniędzy na leczenie, opłacenie rehabilitacji i innych potrzeb medycznych może być wyzwaniem. Istnieją jednak różne sposoby, które mogą pomóc w zebraniu środków potrzebnych na pokrycie kosztów leczeniai rehabilitacji. Fundacja Sedeka, oferuje wsparcie i narzędzia przydatne do tego celu.

Jak zebrać pieniądze na leczenie i na rehabilitację?

Nasza Fundacja oferuje swoim Podopiecznym wiele możliwości pozyskiwania pieniędzy na rehabilitację, pokrycie kosztów leczenia czy inne cele, związane z poprawą stanu zdrowia. Przede wszystkim, osoby rozliczające swój roczny PIT (podatek dochodowy) mogą przekazać na Twoją rzecz 1,5% podatku. Natomiast darowizna przekazana przez darczyńcę w formie przelewu, to pieniądze na leczenie, które w kilka dni pojawią się na Twoim subkoncie, dzięki czemu będziesz mógł od razu z nich skorzystać. Każda wpłata w całości jest do Twojej dyspozycji.

Wiemy, że zarówno zbiórka pieniędzy na leczenie czy zbiórka pieniędzy na rehabilitację może nie być łatwa. Choroba, diagnoza, określenie kosztów leczenia, zakupu sprzętu rehabilitacyjnego to często trudny proces, na początku którego osoba chora może czuć się zagubiona. Celem naszej Fundacji jest niesienie pomocy w tym trudnym czasie, dlatego możesz na nas liczyć. Oferujemy wsparcie, dzięki któremu możesz założyć zbiórkę i przeprowadzić ją w Twojej okolicy, wypromować swoje subkonto  za pomocą mediów społecznościowych, założyć ogólnopolską zbiórkę internetową czy zorganizować na swoją rzecz wydarzenie charytatywne, takie jak np. kiermasz, koncert lub bieg. Możesz sam zdecydować o tym, jak duża i głośna będzie Twoja akcja charytatywna. Jednocześnie nie musisz się martwić o formalności ani ewentualne koszty organizacyjne (otrzymasz od nas darmowe pakiety wolontariackie w postaci puszek kwestarskich, skarbon i identyfikatorów dla wolontariuszy).

Fundacja Sedeka dzięki swojej działalności oraz możliwości zakładania subkont dla Podopiecznych ułatwia zbieranie darowizn i zarządzanie zebranymi środkami.

Zbiórka pieniędzy na leczenie z Fundacją Sedeka

Jeśli potrzebujesz wsparcia finansowego na leczenie, zachęcamy do założenia subkonta w Fundacji Sedeka. Nasza Fundacja oferuje pomoc dla chorych, niepełnosprawnych dorosłych oraz osób znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej. Dzięki nam możesz łatwo zbierać środki na swoje leczenie, bez dodatkowych kosztów czy prowizji – wszystko jest całkowicie darmowe.

Dodatkowo, nasza Fundacja realizuje projekt Mapy Przyjaznych Miejsc, który pomaga naszym Podopiecznym w znalezieniu placówek świadczących usługi medyczne w ich okolicy oraz umożliwia skorzystanie ze specjalnych rabatów w tych miejscach. Regularnie nawiązujemy współpracę z firmami, które razem z nami chcą realizować wspólny cel polegający na udzielaniu wsparcia i pomocy osobom chorym i z niepełnosprawnościami.

W Fundacji Sedeka wierzymy, że każda wpłata ma znaczenie i może przyczynić się do poprawy życia osób potrzebujących wsparcia medycznego. Jeśli jesteś osobą, która potrzebuje wsparcia w zebraniu pieniędzy na leczenie raka czy innych schorzeń lub chcesz zasięgnąć dodatkowych informacji i pomocy jak zebrać pieniądze na rehabilitację, zgłoś się do nas: tel. 22 486 96 42, e-mail: fundacja@sedeka.pl

Zarządzaj plikami cookies