Pomiń linki nawigacyjne i przejdź do treści strony
KRS:
0000338389
Czcionka:
Kontrast:
Logowanie do subkonta
KRS:
0000338389
Czcionka:
Kontrast:

Co robimy?

Z myślą o beneficjentach Fundacji realizujemy projekty, które mają za zadanie podnosić jakość życia, poprawiać sprawność oraz zdrowie – aktywizować, motywować i wspierać.

Kalendarz wydarzeń Fundacji Sedeka wypełniony jest bezpłatnymi zajęciami dla naszych beneficjentów. Zajęcia realizowane są w Ośrodku Rehabilitacji CEMICUS.

Od 2016 roku wspieramy seniorów, dbając o ich sprawność oraz zdrowie fizyczne i psychiczne.  Osoby starsze potrzebują różnorodnych form aktywizacji. Zachęcamy do zapoznania się z listą naszych aktualnych projektów.

Z myślą o naszych podopiecznych, wspólnie z Partnerami Fundacji, realizujemy projekt:  Mapa Przyjaznych Miejsc. W wielu miejscach Polski Podopieczni Fundacji Sedeka będą mogli skorzystać ze specjalnie dla nich przygotowanej oferty na usługi medyczne, rehabilitacyjne, laboratoryjne czy na zakup artykułów i sprzętu medycznego.

Możemy również pochwalić się wieloma zrealizowanymi projektami, które odniosły sukces – budziły ogromne zainteresowanie i pozytywny odzew. Jednym z nich był Plebiscyt 40-lecia na 10 Najwybitniejszych Sportowców z Niepełnosprawnością – Medalistów Igrzysk Paraolimpijskich w latach 1972–2012.

Staramy się zapewnić naszym beneficjentom kompleksowe wsparcie. Planujemy poszerzenie oferty bezpłatnych zajęć. Jeśli jesteś osobą aktywną, masz wiedzę  na temat, który mógłby zainteresować naszych podopiecznych i chcesz się nią podzielić – skontaktuj się z nami!
Możemy pomagać razem i wspólnie organizować spotkania, cykle zajęć lub warsztatów.

Zarządzaj plikami cookies