Pomiń linki nawigacyjne i przejdź do treści strony
KRS:
0000338389
Czcionka:
Kontrast:
Logowanie do subkonta
KRS:
0000338389
Czcionka:
Kontrast:

Zbiórki internetowe

Wiemy jak ważna dla naszych podopiecznych jest możliwość wyboru łatwych i skutecznych form zbiórki środków. Dzięki współpracy z portalami internetowymi umożliwiamy zbieranie środków bez wychodzenia z domu.

Zbiórki na Facebooku

Jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem Facebooka możesz utworzyć zbiórkę na rzecz naszej Fundacji. Również podopieczni mogą korzystać z tej opcji. Aby zbierać środki na rzecz naszego podopiecznego lub na realizację działań Grupy OPP, koniecznie dopisz w tytule zbiórki: numer ewidencyjny oraz nazwę Grupy OPP.

Sprawdź instrukcję, jak to zrobić lub pobierz plik PDF:

Licytacje na Allegro

Allegro.pl to serwis, który umożliwia organizację licytacji online.
Organizuj aukcje i wystawiaj przedmioty, by zbierać środki na realizację celów Twojej Grupy OPP. Chcesz zorganizować aukcję? Skontaktuj się z nami: grupy@sedeka.pl

Zbiórki na Siepomaga

Siepomaga.pl to serwis prowadzący zbiórki internetowe, wspierający  ważne inicjatywy. Dzięki współpracy Fundacji Sedeka i Fundacji Siepomaga, nasi podopieczni mogą zakładać na portalu zbiórki na własne cele prospołeczne. Więcej na temat Siepomaga znajdziesz TUTAJ.

Zbiórki na RatujemyZwierzaki.pl

RatujemyZwierzaki.pl to serwis do tworzenia internetowych zbiórek dla organizacji ukierunkowanych na zwierzaki. Dzięki współpracy naszej Fundacji z portalem RatujemyZwierzaki.pl możemy uruchamiać internetowe zbiórki środków na rzecz Grup OPP, które zostały założone, aby pomagać zwierzętom.

W celu utworzenia zbiórki na portalu RatujemyZwierzaki.pl skontaktuj się z nami: grupy@sedeka.pl/ 22 486 96 42 wew. 2.

Grupy OPP i podopieczni

Pokaż wszystkie Grupy OPP i podopiecznych >
Zarządzaj plikami cookies