Pomiń linki nawigacyjne i przejdź do treści strony

KRS:

Czcionka:
Kontrast:
Logowanie do subkonta
KRS:
0000338389
Czcionka:
Kontrast:

Aktualne projekty

Konsultacje dietetyczne dla seniorów
Konsultacje dla seniorów pragnących zadbać o swoje zdrowie i osiągnąć lepszą formę fizyczną. To świetna okazja do analizy sposobu odżywiania i poprawy ewentualnych błędów.
Warsztaty psychologiczne i grupa pomocowo-terapeutyczna
Opiekunowie osób z niepełnosprawnością przeżywają różne stany i emocje. Dlatego tak ważne jest wsparcie psychologiczne, które pozwoli uwolnić się od stresów i napięć. Grupa wsparcia to z kolei szansa na podzielenie się swoimi przeżyciami z osobami znajdującymi się w podobnej sytuacji.
Nordic walking dla seniorów 60+ edycja jesienno-zimowa 2023/2024
Nordic walking jest prowadzony wymiennie z zajęciami ruchowymi (w zależności od warunków atmosferycznych). Są to ćwiczenia ogólnorozwojowe, ukierunkowane na poprawę wydolności i siły mięśniowej ćwiczącego.
Język angielski dla seniorów 60+ edycja jesienno-zimowa 2023/2024
Zajęcia ukierunkowane na komunikację w życiu codziennym, wzmacnianie poczucia pewności siebie poprzez aranżowanie autentycznych sytuacji, rozwijanie umiejętności rozumienia ze słuchu i wypowiadania się w języku obcym.
Trening werbalno-pamięciowy dla seniorów 60+ edycja jesienno-zimowa 2023/2024
Celem zajęć jest stymulacja pamięci, wzmacnianie koncentracji uwagi oraz rozwijanie kreatywnego myślenia poprzez wykorzystanie materiału leksykalnego.
Zajęcia fitness dla seniorów 60+ edycja jesienno-zimowa 2023/2024
Regularna aktywność fizyczna ważna jest u każdego, ale szczególnego znaczenia nabiera u osób w starszym wieku.
Taniec w kręgu dla seniorów 60+ edycja jesienno-zimowa 2023/2024
Charakterystyczny taniec wykonywany jest w kręgu lub korowodzie. Integruje ciało, umysł i emocje. Łączy rozrywkę i terapię poprzez ruch, zabawę, poznawanie różnych stylów tańca i kultur.
Zarządzaj plikami cookies