Pomiń linki nawigacyjne i przejdź do treści strony

KRS:

Czcionka:
Kontrast:
Logowanie do subkonta
KRS:
0000338389
Czcionka:
Kontrast:

10501 Holka Agnieszka

Cel

POMÓŻ NAM OBUDZIĆ AGNIESZKĘ

Zwracamy się z prośbą do Rodziny, Przyjaciół, Znajomych i Ludzi Dobrej Woli, o wsparcie finansowe przeznaczone na rehabilitację Agnieszki.

12 grudnia 2014 roku w ciągu sekundy zmienił nam się cały świat. Nasza 23-letnia córka (i siostra) Agnieszka, wracając z pracy, została z dużą siłą potracona przez samochód na przejściu dla pieszych. Doznała rozległych urazów głowy. Do tej pory nie odzyskała przytomności, jest w śpiączce. Ze wszystkich sił walczymy o Jej powrót do nas. Największą szansę powodzenia daje intensywna rehabilitacja.

Staramy się zapewnić Agnieszce profesjonalną rehabilitację adekwatną do jej stanu. Ponadto organizujemy cykliczne wyjazdy w celu podawania komórek macierzystych mających wspomóc efekty rehabilitacyjne.

Dzięki determinacji Rodziców, ale też dobrym wynikom badań, które zawdzięczamy dotychczasowej intensywnej rehabilitacji, Agnieszka została zakwalifikowana do pierwszych w Polsce operacji IMPLANTACJI STYMULATORA SZNURA TYLNEGO. Operacja odbyła się 17 maja 2016 roku w Olsztynie. Przeprowadził ją światowej klasy neurochirurg z Japonii – prof. Isao Morita, który dzięki tej nowatorskiej metodzie już kilkaset osób wybudził ze śpiączki. Dotychczas jedynie 4 osoby w Polsce otrzymały taką szansę. W tym nasza Aga:)

Do tej pory operacje wszczepienia takiego stymulatora przeprowadzano tylko w Japonii. Zabieg przynosi poprawę stanu pacjenta w około 60 proc. przypadków!

Stymulator co 15 minut wysyła „porcję prądu” do mózgu, któremu tego prądu wcześniej brakowało. W ten sposób są uzupełniane wcześniejsze deficyty impulsów, co przekłada się na lepszą pracę mózgu i poprawę stanu zdrowia pacjentów. Stymulacja mózgu ma w konsekwencji doprowadzić do nawiązania kontaktu otoczenia z osobami, które dotąd były w stanie minimalnej świadomości.

Niestety koszty wspomnianych wcześniej rehabilitacji i operacji przekraczają możliwości naszej rodziny. Bardzo za Agnieszką tęsknimy, marzymy wyłącznie o tym, aby do nas wróciła.

Dlatego ośmielamy się prosić Was o pomoc finansową – każda wpłata się liczy.

Więcej informacji o postępach Agnieszki można znaleźć na stronie FB o nazwie „Budzimy Agnieszke” pod linkiem: https://www.facebook.com/Budzimy-Agnieszke-1054251834632612/

Zobacz materiały telewizyjne o Agnieszce:

TVP: http://pytanienasniadanie.tvp.pl/23276321/komorki-macierzyste

http://www.wiadomosci.tvp.pl/25420472/pobudzanie-uspionego-mozgu

TV Republika: https://www.youtube.com/watch?v=2zV6jc1f40E&feature=youtu.be

Przekaż darowiznę

Wpłaty prosimy kierować na konto:
Fundacja Sedeka

Alior Bank SA, nr rachunku:
93 2490 0005 0000 4600 7287 1845

Tytułem: 10501 Holka Agnieszka

Fundacja nie pobiera prowizji od wpłat darczyńców ani żadnych opłat za prowadzenie subkonta.

Przekaż 1,5% podatku

W formularzu PIT wpisz numer:
KRS 0000338389

W rubryce „Informacje uzupełniające - cel szczegółowy 1,5%” podaj:
10501 Holka Agnieszka

Szanowni Darczyńcy, prosimy o zaznaczenie w zeznaniu podatkowym pola „Wyrażam zgodę”.

Zarządzaj plikami cookies