Pomiń linki nawigacyjne i przejdź do treści strony
KRS:
0000338389
Czcionka:
Kontrast:
Logowanie do subkonta
KRS:
0000338389
Czcionka:
Kontrast:

Koncert charytatywny „Wielki bal u Śpiącej Królewny”

Dodano 7 czerwca 2017.

W imieniu własnym oraz Grupy OPP 11248 Jolcia, Śpiąca Królewna działającej na rzecz Jolanty Król-Ujek przekazujemy zaproszenie na imprezę charytatywną. Informacje o koncercie także na FB.

Szanowni Państwo

Pragniemy Was serdecznie zaprosić na pierwszy symfoniczny koncert na naszej scenie.

Pierwszy i niezwykły! Orkiestra Akademii Beethovenowskiej zagra go charytatywnie, aby nieść pomoc Jolancie Król-Ujek, żonie jednego z członków orkiestry.

Po pęknięciu tętniaka mózgu żona naszego przyjaciela zapadła w śpiączkę. W szpitalu przebywa od lutego br., ale już wkrótce skończy się okres jej hospitalizacji. Rodzina chciałaby kontynuować leczenie Jolanty w jednej ze specjalistycznych klinik rehabilitacyjnych, w której miesięczny koszt to wydatek ok 20.000 zł. Aby im pomóc zebrać fundusze na leczenie i wybudzenie „Śpiącej królewny” muzycy Orkiestry Akademii Beethovenowskiej postanowili solidarnie zagrać koncert charytatywny – tłumaczy Marcin Klejdysz, założyciel i szef orkiestry.

Koncert odbędzie się w piątek, 9 czerwca o godz. 19.00 w siedzibie naszego teatru (ul. Grzegórzecka 71). Orkiestrę Akademii Beethovenowskiej poprowadzi Sebastian Perłowski, zaś gościem specjalnym wieczoru będzie gwiazda największych teatrów operowych, znakomita sopranistka Wioletta Chodowicz.

Bilety-cegiełki na to wyjątkowe wydarzenie można uzyskać wpłacając dowolną kwotę (nie mniej jednak niż 20 zł) na konto Fundacji Sedeka „Zdążyć z Pomocą”, której podopieczną jest Jolanta Król-Ujek. Wpłaty na konto Fundacji Sedeka „Zdążyć z Pomocą” powinny być opatrzone dopiskiem: 11248 – Grupa OPP – Jolcia, Śpiąca Królewna.
Numery kont Fundacji Sedeka „Zdążyć z Pomocą”:
71 1060 0076 0000 3210 0020 7652 (konto Alior Banku SA)
35 1030 1508 0000 0008 1669 1036 (konto Banku Citi Handlowy SA).

Potwierdzenie przelewu należy przesłać na adres mailowy: krolewna@oab.com.pl do dnia 8 czerwca b.r. W wiadomości prosimy wskazać ile miejsc mamy dla Państwa zarezerwować. Wystawione na Państwa nazwiska bilety-cegiełki z wyznaczonymi miejscami siedzącymi będą na Państwa oczekiwać już na godzinę przed rozpoczęciem koncertu.

Bilet-cegiełkę z wyznaczonym miejscem siedzącym będzie również można otrzymać w dniu koncertu, po przekazaniu datków do puszek u wolontariuszy z identyfikatorami Fundacji Sedeka. Wolontariuszy spotkacie Państwo w siedzibie naszego teatru tuż przed koncertem.

Aby wesprzeć rodzinę i pomóc obudzić „Śpiącą królewnę” na specjalnym profilu Allegro Charytatywni prowadzona również będzie aukcja, z której dochód przeznaczymy na ratowanie Jolanty Król-Ujek: http://charytatywni.allegro.pl/listing?charityOrganizationPurposeId=2987

POMÓŻCIE NAM WYBUDZIĆ ŚPIĄCĄ KRÓLEWNĘ!!!

Zarządzaj plikami cookies