Pomiń linki nawigacyjne i przejdź do treści strony

KRS:

Czcionka:
Kontrast:
Logowanie do subkonta
KRS:
0000338389
Czcionka:
Kontrast:

Aktualności

Firma Comfort na Mapie Przyjaznych Miejsc
Do grona Partnerów Mapy Przyjaznych Miejsc dołączyła właśnie firma Comfort, która od 35 lat zajmuje się projektowaniem i produkcją specjalistycznych wózków rehabilitacyjnych dla dzieci i dorosłych.
7 kwietnia Światowym Dniem Zdrowia
Dziś obchodzimy Światowy Dzień Zdrowia pod hasłem „Moje zdrowie, moje prawo”.
Światowy Dzień Świadomości Autyzmu
W ciągu ostatnich lat świadomość na temat ASD znacząco wzrosła. Dzięki temu coraz częściej o byciu w spektrum dowiadują się osoby dorosłe, a szczególnie kobiety, które wcześniej rzadko były badane pod kątem tego zaburzenia.
Życzymy radosnych Świąt Wielkiej Nocy!
Życzmy wszystkim radosnej Wielkanocy!
Rozliczenie podatku za 2023 rok
Pozostał miesiąc do zakończenia okresu rozliczeniowego za rok 2023. Jeśli jeszcze tego nie uczyniliście, to zachęcamy by wesprzeć odpisem 1,5% Fundację Sedeka.
29 marca biuro Fundacji i Ośrodek Cemicus będą nieczynne
Informujemy, że w Wielki Piątek 29 marca biuro Fundacji oraz Ośrodek Rehabilitacji Cemicus będą nieczynne. Przepraszamy za ewentualne utrudnienia.
Dzień Otwarty dla Podopiecznych Fundacji
W poniedziałek 25 marca nasi Podopieczni wzięli udział w Dniu Otwartym Ośrodka Rehabilitacji Cemicus, naszego Partnera Mapy Przyjaznych Miejsc.
Dziś Dzień Osób z Zespołem Downa
21 marca obchodzimy Dzień Osób z Zespołem Downa. W naszej Fundacji mamy wielu wspaniałych Podopiecznych z trisomią 21. chromosomu, którzy każdego dnia realizują pasje i sięgają po marzenia. Jednym z nich jest Bartek.
Zaproszenie na Dzień Otwarty Cemicusa
Zapraszamy do udziału w Dniu Otwartym Ośrodka Rehabilitacji Cemicus – naszego Partnera Przyjaznych Miejsc - podczas którego będzie można skorzystać z bezpłatnych konsultacji ze specjalistami. Wydarzenie odbędzie się 25 marca.
Świętujemy Dzień Kobiet
W Fundacji Sedeka powodów do świętowania nigdy dość, dlatego Dzień Kobiet obchodziliśmy już od poniedziałku! Nasze seniorki otrzymały z tej okazji miłe upominki, a w ich wręczaniu pomogli nam wspaniali panowie.
Zarządzaj plikami cookies