Pomiń linki nawigacyjne i przejdź do treści strony
KRS:
0000338389
Czcionka:
Kontrast:
Logowanie do subkonta
KRS:
0000338389
Czcionka:
Kontrast:

Zbiórka 1,5% w 2024 roku

Rozliczenie podatku za 2023 rok ruszyło pełną parą. Druga połowa lutego, podobnie jak i druga połowa kwietnia to okresy, kiedy najwięcej podatników przekazuje 1,5% potrzebującym.

We wtorek, 13.02.2024 r. w godz. 20:00 – 21:30 odbył się webinar, podczas którego specjaliści z firmy PITax.pl Łatwe podatki podzielili się swoimi doświadczeniami w zakresie skutecznej zbiórki 1,5% w tym roku.

Zapis spotkania dostępny jest po zalogowaniu:

Poniżej znajdziesz pożyteczne narzędzia przygotowane w ramach projektu PITax.pl dla OPP:

1.    Indywidualny przycisk „Przekaż 1,5% podatku” znajduje się na profilu każdego Podopiecznego i kieruje do systemu PITax.pl z ustawionym numerem KRS i Celem szczegółowym danego Podopiecznego

https://sedeka.pl/opp

2.    Szybki Start pozwala na wygenerowanie linku i bannerów z linkami kierującymi do systemu PITax.pl z ustawionym numerem KRS i Celem szczegółowym danego Podopiecznego

[ Wygeneruj indywidualny link z ustawionym Celem ]

3.    Generator Ulotek pozwalający na proste przygotowanie ulotki do druku z apelem o wsparcie lub jako dokumentu PDF

[ Generator dostępny po zalogowaniu do panelu Podopiecznego ]

4.    Generator Wizytówek do prostego przygotowania wizytówki

[ Generator dostępny po zalogowaniu do panelu Podopiecznego ]

5.    Generator Postów w mediach społecznościowych (Facebook, X/Twitter, Linked In, FB Messenger) dostępny jest z ekranu startowego systemu PITax.pl w wersji przygotowanej dla każdego z Podopiecznych (dostępny przez indywidualny przycisk „Przekaż 1,5% podatku” na profilu podopiecznego – jak opisano w punkcie (1) lub możliwy do wygenerowania przez Szybki Start – jak opisano w punkcie (2). W celu publikacji linku do programu z ustalonym KRS i polem Cel szczegółowy, należy kliknąć w ikonki mediów społecznościowych po lewej stronie.

[ Zobacz przykład ]

Uwaga: powyższy link kieruje do wersji systemu z ustawionym numerem KRS Fundacji, jednak bez ustawionego celu szczegółowego! Link z ustalonym celem szczegółowym znajdziesz na profilu lub wygenerujesz w „Szybkim Starcie”. 

Zarządzaj plikami cookies