Pomiń linki nawigacyjne i przejdź do treści strony

KRS:

Czcionka:
Kontrast:
Logowanie do subkonta
KRS:
0000338389
Czcionka:
Kontrast:

12236 Rendaszka Barbara i Marek

Cel

W 2015 roku Barbara pokonała nowotwór, poddając się zabiegowi operacyjnemu oraz radioterapii i chemioterapii. Następstwem intensywnego leczenia było znaczne osłabienie kości oraz stawów, w związku z czym musiała poddać się zabiegowi  wstawienia endoprotez kolanowych.

Barbara zmaga się również z chorobą wieńcową, nadciśnieniem tętniczym,  niedoczynnością tarczycy i wrzodami żołądka. Dodatkowo choruje na jaskrę oraz zaćmę, co powoduje u niej coraz większe kłopoty ze wzrokiem. Pomimo  tych wszystkich problemów zdrowotnych, na co dzień opiekuje się swoim dorosłym, niepełnosprawnym synem, Markiem.

Marek cierpi na upośledzenie umysłowe znacznego stopnia i organiczne zaburzenia nastroju. Zmaga się także z chorobami jelit, w tym z zespołem jelita drażliwego oraz ze zmianami zwyrodnieniowymi kręgosłupa.

Ze względu na stan zdrowia, obydwoje muszą przyjmować wiele leków, pozostawać pod opieką specjalistów oraz poddawać się rehabilitacji. Rosnące koszty leczenia oraz codziennego życia sprawiły, że potrzebują pomocy, by móc kontynuować konieczne leczenie oraz opłacić najważniejsze bieżące potrzeby. Dzięki  wsparciu finansowemu mogliby również skorzystać z turnusów rehabilitacyjnych oraz zakupić sprzęty medyczne i usprawniające do zabiegów i ćwiczeń domowych.

Możecie pomóc Barbarze i Markowi w poprawie stanu zdrowia poprzez wpłaty darowizn. Każda z nich to realne wsparcie w dalszym leczeniu i szansa na bardziej skuteczną rehabilitację.

 

Data ostatniej aktualizacji opisu: 1 lipca 2022

Przekaż darowiznę

Wpłaty prosimy kierować na konto:
Fundacja Sedeka

Alior Bank SA, nr rachunku:
93 2490 0005 0000 4600 7287 1845

Tytułem: 12236 Rendaszka Barbara i Marek

Fundacja nie pobiera prowizji od wpłat darczyńców ani żadnych opłat za prowadzenie subkonta.

Przekaż 1,5% podatku

W formularzu PIT wpisz numer:
KRS 0000338389

W rubryce „Informacje uzupełniające - cel szczegółowy 1,5%” podaj:
12236 Rendaszka Barbara i Marek

Szanowni Darczyńcy, prosimy o zaznaczenie w zeznaniu podatkowym pola „Wyrażam zgodę”.

Zarządzaj plikami cookies