Pomiń linki nawigacyjne i przejdź do treści strony

KRS:

Czcionka:
Kontrast:
Logowanie do subkonta
KRS:
0000338389
Czcionka:
Kontrast:

Zestawy płynów do prania w darowiźnie – KLIKNIJ

Mamy dla Was w darowiźnie zestawy płynów do prania!

Drodzy Podopieczni! Święta tuż, tuż, dlatego przygotowaliśmy dla Was coś specjalnego. Mamy do rozdania płyny do prania w zestawach o maksymalnej wartości 500 zł – dla jednego Podopiecznego jeden zestaw!

Wystarczy, za pośrednictwem podanego w Porozumieniu adresu mailowego, przesłać do nas zgłoszenie na adres: centrum@sedeka.pl . Tytuł wiadomości powinien brzmieć: PŁYNY DO PRANIA, natomiast w treści maila należy podać:

  1. numer i nazwę Grupy OPP
  2. datę odbioru

oraz  w razie potrzeby należy napisać  upoważnienie do odbioru  w Waszym imieniu darowizny rzeczowej przez inną osobę.

Jeżeli nie macie możliwości odebrania paczki samodzielnie, możecie upoważnić inną osobę do jej odbioru w Waszym imieniu. Jedna osoba może być upoważniona do odbioru paczek dla kilku Podopiecznych/Grup OPP. Koszty zakupu paliwa za dojazd, mogą zostać zrefundowane z Waszego subkonta. Zapraszamy do zgłoszeń osoby z całej Polski.

Wydania zestawów płynów będą odbywały się w siedzibie Fundacji, przy ul. Grzybowskiej 4 lok. U6B w Warszawie, w poniedziałki, wtorki oraz piątki (z wyłączeniem 16.12. i 23.12.2022 r.), w godzinach 9:00 – 15:00, WYŁĄCZNIE po uprzednim mailowym potwierdzeniu przez Fundację daty odbioru

Terminy: 02.12.; 05.12.2022 są już zajęte, prosimy nie przesyłać na nie zgłoszeń.

Nie ma możliwości samodzielnego wyboru zestawów, będą one wydawane zgodnie z kolejnością zgłoszeń. Prosimy wziąć pod uwagę, że paczki są ciężkie (waga około 20 kg).

Akcja wydawania zestawów rozpoczyna się 02.12.2022 i będzie prowadzona do wyczerpania zapasów. Decyduje kolejność zgłoszeń. W razie pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem: 882 046 295.

Nie czekajcie ze zgłoszeniami, serdecznie zapraszamy!

 

 

Dodano: 28 listopada 2022
Zarządzaj plikami cookies