Pomiń linki nawigacyjne i przejdź do treści strony
KRS:
0000338389
Czcionka:
Kontrast:
Logowanie do subkonta
KRS:
0000338389
Czcionka:
Kontrast:

Misja

Pomagamy osobom dorosłym w trudnej sytuacji zdrowotnej i życiowej, wspieramy ich opiekunów oraz aktywizujemy seniorów.

Od 2009 roku niezmiennie, naszym najważniejszym zadaniem jest niesienie pomocy osobom chorym, z niepełnosprawnościami, starszym, zagrożonym wykluczeniem społecznym, dotkniętym przez los. 

Każdy, kto potrzebuje pomocy lub chce pomagać innym, może założyć w Fundacji subkonto. Naszym Podopiecznym refundujemy m.in. koszty leczenia, rehabilitacji, zakupu leków, sprzętu medycznego. Dajemy możliwość gromadzenia środków z 1,5% podatku, zbiórek publicznych i internetowych oraz darowizn. Zapraszamy do nas osoby potrzebujące pomocy z całej Polski. Z roku na rok do naszej Fundacji przybywa Podopiecznych. Zaufało nam już ponad 2000 osób.

Nie pobieramy opłat za zakładanie i prowadzenie subkont ani żadnych prowizji od wpłat darowizn i odpisów 1,5% podatku.

Od  2016 roku dbamy o aktywność, sprawność i zdrowie seniorów, poprzez organizowanie dla nich bezpłatnych warsztatów i różnorodnych zajęć grupowych, takich, jak: nordic-walking, taniec w kręgu, fitness, język angielski czy trening werbalno-pamięciowy. Osoby starsze mogą uczestniczyć w bezpłatnych, indywidualnych konsultacjach dietetycznych. Organizujemy dla nich różnego rodzaju wykłady i prelekcje tematyczne związane ze zdrowiem i kulturą.

W swoim działaniu kierujemy się zasadą poszanowania godności, praw i wolności człowieka. Jesteśmy życzliwie nastawieni do świata, wrażliwi na krzywdy i ludzkie nieszczęścia.

Zarządzaj plikami cookies