Pomiń linki nawigacyjne i przejdź do treści strony
KRS:
0000338389
Czcionka:
Kontrast:
Logowanie do subkonta
KRS:
0000338389
Czcionka:
Kontrast:

Centrum Aktywizacji Społecznej Grzybowska 4

zdjecie_w_tle_z_facebooka

Centrum Aktywizacji Społecznej Grzybowska 4 mieści się w Ośrodku Rehabilitacji CEMICUS w samym sercu Warszawy. Dysponuje salą konferencyjną o pow. 80 m² wyposażoną w rzutnik, ekran, flipcharty, stoły, krzesła oraz fortepian. Do dyspozycji jest również duże foyer i zaplecze kuchenne.

Centrum, poprzez organizowanie różnorodnych zajęć i warsztatów, aktywnie wspiera proces usamodzielnienia się osób niepełnosprawnych. Działania takie pomagają wykorzystywać posiadany przez nich potencjał do rozwoju osobistego oraz zawodowego. Aktywne wspieranie we wszystkich dziedzinach życia osób z niepełnosprawnością oraz ich rodzin umożliwia im pełne uczestnictwo w życiu społecznym.

Centrum Aktywizacji Społecznej Grzybowska 4 dba o aktywność, sprawność oraz zdrowie seniorów, którzy uczestniczą w zajęciach grupowych takich jak zajęcia ruchowe, trening uważności Mindfulness, trening werbalno-pamięciowy i relaksacja.

Jednym z kierunków działania Centrum jest pielęgnowanie wartości kulturalnych. Cyklicznie odbywają się wernisaże i wystawy, które często łączone są z innymi dziedzinami sztuki, np. muzyką lub poezją.

subvita

Organizując różnorodne wykłady i szkolenia Centrum Aktywizacji Społecznej Grzybowska 4 wspiera osoby, które chcą zadbać o swój rozwój osobisty, zawodowy, emocjonalny czy duchowy.


Centrum Aktywizacji Społecznej Grzybowska 4

ul. Grzybowska 4 lok. 9A
00-131 Warszawa
tel. 22 100 13 28
centrum@sedeka.pl


Ostatnie aktualności:

Zarządzaj plikami cookies