Pomiń linki nawigacyjne i przejdź do treści strony

11304 - Grupa OPP - Doroszkiewicz Małgorzata

Dane Grupy OPP:

Nr księgowy:
11304

Region:

Miasto:

Opis działalności:

Małgosia ma 36 lat i cierpi od roku na złośliwego raka piersi z przerzutami do węzłów chłonnych.

Leczenie nie było łatwe. Rozpoczęto je od chemioterapii, następnie była operacja, a także konieczna radioterapia. Dodatkowo Gosia wspomagała się metodami niekonwencjonalnymi.

Wyciętego guza poddano rozszerzonym badaniom, z których jasno wynika, iż jest to rak potrójnie ujemny, co oznacza brak receptorów estrogenowych i progesteronowych. W skrócie: utrudnione metody leczenia. Gosia stanęła na wysokości zadania. Pomimo przeciwności losu dzielnie walczy, stosuje się do zaleceń lekarzy i zdrowo się odżywia. Badania kontrolne dawały dodatkową nadzieję, że choroba została pokonana, a co najmniej uśpiona. Aż do teraz! Kolejny szok… Na początku lipca 2017 r. Gosia miała zrobione badanie PETA, które dało kolejną diagnozę – przerzut do wątroby! Choroba szybko się rozwija. W krótkim czasie guz urósł dwa razy większy niż pierwotny w piersi. Niezbędne jest kolejne, radykalne leczenie.

Małgosia stoi przed najtrudniejszą i najważniejszą walką, jaką człowiek może stoczyć: walką o swoje życie. Potrzebna jest jej pomoc w zebraniu środków, które będą przeznaczone na leczenie i koszty z nimi związane. Lekarstwa, niezbędne rehabilitacje oraz terapie niekonwencjonalne. Niestety spora część leczenia nie jest finansowana w ramach NFZ. Małgosia musi ponosić koszty wysokości ok. 3 tys. za jeden wlew leku. Terapie obejmują wlewy z witamin i antyoksydantów. Dzięki medycynie konwencjonalnej oraz alternatywnej, ma większe szanse na wyleczenie. Otrzymuje witaminoterapię, ozonoterapię, które są nowoczesnymi metodami leczenia nowotworów dodatkowo płatnymi. Straszna choroba niszczy nie tylko ciało, ale i osłabia psychikę.

Małgosia jest cudowną mamą trójki dzieci: 3-letnich bliźniąt (chłopca i dziewczynki) i 7-letniego synka. Dzięki Państwa pomocy i wsparciu, siostra będzie mogła wrócić do zdrowia, jak i do bliskich, którzy cały czas ją wspierają.

W imieniu mojej kochanej siostry, jej męża oraz najbliższych, proszę Państwa o pomoc duchową oraz finansową, bo każda, nawet najmniejsza jest bardzo potrzebna.

Gorąco prosimy wszystkich ludzi dobrej woli o nadzieję na normalne życie.

Alicja – siostra Małgosi, rodzina, najbliżsi

Dodatkowe informacje na FB Pomoc dla Małgosi.


Wpłaty prosimy kierować na konto:

Fundacja Sedeka

Alior Bank SA
93 2490 0005 0000 4600 7287 1845 (aktualny numer konta do darowizn)
71 1060 0076 0000 3210 0020 7652 (poprzedni numer konta do darowizn)

Tytułem:
11304 - Grupa OPP - Doroszkiewicz Małgorzata

***Dotychczasowe konto do wpłat darowizn w Banku Citi Handlowy o numerze
35 1030 1508 0000 0008 1669 1036 jest w trakcie likwidacji.***

Przekaż 1% podatku

W formularzu PIT wpisz numer:
KRS 0000338389
Przekaż 1% podatku On-Line

* program indywidualny dla tego podopiecznego

W rubryce „Informacje uzupełniające - cel szczegółowy 1%” podaj:
11304 - Grupa OPP - Doroszkiewicz Małgorzata

Szanowni Darczyńcy, prosimy o zaznaczenie w zeznaniu podatkowym pola „Wyrażam zgodę”.