Pomiń linki nawigacyjne i przejdź do treści strony

KRS:

Czcionka:
Kontrast:
Logowanie do subkonta
KRS:
0000338389
Czcionka:
Kontrast:

Firma Comfort na Mapie Przyjaznych Miejsc

Dodano 18 kwietnia 2024.

Do grona Partnerów Mapy Przyjaznych Miejsc dołączyła właśnie firma Comfort, która od 35 lat zajmuje się projektowaniem i produkcją specjalistycznych wózków rehabilitacyjnych dla dzieci i dorosłych z mózgowym porażeniem dziecięcym, rdzeniowym zanikiem mięśni lub innymi schorzeniami powodującymi porażenia i niedowłady kończynowe.

Dla naszych Podopiecznych przygotowała specjalną ofertę – informacje na jej temat znajdziecie po zalogowaniu do subkonta. Bardzo cieszymy się z nawiązanej współpracy!

Podstawową zasadą jaką się kierujemy jest odpowiedź na indywidualne potrzeby naszych klientów. Tworząc wózki Comfort skupiamy się na tym, aby oddziaływały one w optymalny sposób na pacjenta. Zwracamy przy tym szczególną uwagę na konieczność zachowania prawidłowej postawy ciała w wózku, zdając sobie sprawę z tego, jak ważny jest układ przedsionkowy oraz proprioceptywny dla rozwoju pacjenta.
Naszym celem jest zapewnienie komfortu naszym pacjentom w każdym obszarze ich życia, dlatego aktywnie wspieramy fundacje niosące pomoc osobom z niepełnosprawnością. Zgodnie z przyjętą w naszej firmie strategią CSR angażujemy się w liczne projekty mające na celu zapewnienie wsparcia i niesienie pomocy osobom z wieloraką i złożoną niepełnosprawnością.

Dziękujemy firmie Comfort za zaangażowanie i wsparcie okazane Podopiecznym Fundacji!

Zarządzaj plikami cookies