Pomiń linki nawigacyjne i przejdź do treści strony

KRS:

Czcionka:
Kontrast:
Logowanie do subkonta
KRS:
0000338389
Czcionka:
Kontrast:

12320 Załuski Waldemar

Cel

W listopadzie 2000 r. uległem wypadkowi, w wyniku którego amputowano mi prawą nogę w połowie uda, a lewa uległa skomplikowanemu złamaniu wraz z częściowym zmiażdżeniem tkanek. Przeszedłem kilka poważnych operacji i przez pierwszy rok poruszałem się wyłącznie na wózku inwalidzkim.

Dzięki wielu pobytom w szpitalu, udało mi się częściowo odzyskać sprawność. Zacząłem się samodzielnie poruszać, najpierw o kulach, potem przy pomocy protezy. To pozwoliło mi po 10 latach znów stać się bardziej aktywnym człowiekiem.

Pozostały jednak konsekwencje wypadku i późniejszego leczenia, które wpływają na moje codzienne życie. Proteza jest dość słabej jakości, co sprawia, że nie daje mi pełnej sprawności w poruszaniu się i była powodem wielu upadków, podczas których doznałem złamań kręgosłupa oraz barku. To skutkowało kolejnymi  wielomiesięcznymi etapami leczenia. Ograniczona możliwość utrzymania aktywności oraz choroby współistniejące przyczyniły się do powstania u mnie zatoru płucnego.

Moje leczenie i rehabilitacja wymagają dużych i stałych nakładów finansowych. Potrzebny jest również zakup odpowiedniej, nowoczesnej protezy, która zdecydowanie zwiększy moje szanse na powrót do sprawności. Pozwoliłaby mi ona na pewniejsze poruszanie się, zbliżone do naturalnego chodu. Miałoby to bardzo pozytywny wpływ na ogólny stan mojego zdrowia, a także umożliwiłoby usamodzielnienie się (podjęcie pracy), co z pewnością podniosłoby moją pewność siebie i poczucie własnej wartości.

Przekazane przez Was wsparcie finansowe pomoże mi w zakupie protezy, poprawie stanu zdrowia i pozwoli podnieść jakość dotychczasowego życia. Za wszelkie wpłaty dziękuję!

 

Data ostatniej aktualizacji opisu: 4 stycznia 2023

Przekaż darowiznę

Wpłaty prosimy kierować na konto:
Fundacja Sedeka

Alior Bank SA, nr rachunku:
93 2490 0005 0000 4600 7287 1845

Tytułem: 12320 Załuski Waldemar

Fundacja nie pobiera prowizji od wpłat darczyńców ani żadnych opłat za prowadzenie subkonta.

Przekaż 1,5% podatku

W formularzu PIT wpisz numer:
KRS 0000338389

W rubryce „Informacje uzupełniające - cel szczegółowy 1,5%” podaj:
12320 Załuski Waldemar

Szanowni Darczyńcy, prosimy o zaznaczenie w zeznaniu podatkowym pola „Wyrażam zgodę”.

Zarządzaj plikami cookies