Pomiń linki nawigacyjne i przejdź do treści strony

KRS:

Czcionka:
Kontrast:
Logowanie do subkonta
KRS:
0000338389
Czcionka:
Kontrast:

12318 Sobór Małgorzata

Cel

Mam na imię Małgosia. Bardzo proszę o pomoc i choćby najmniejsze wsparcie finansowe, które umożliwi mi leczenie w sytuacji, gdy w tym samym czasie przyszło mi zmagać się z kilkoma poważnymi chorobami jednocześnie. Niektóre z nich mają charakter przewlekły, co wymaga ode mnie ponoszenia stałych, wysokich kosztów na zakup leków i środków medycznych.

Z uwagi na wrodzoną wadę zastawki aortalnej zdiagnozowaną dopiero w 2018 r. i  przewlekłą niewydolność serca, w 2019 r. przeszłam skomplikowaną, wielogodzinną operację ratującą  życie, po której wymagane jest stałe monitorowanie INR, regularne dojazdy na badania kontrolne oraz wizyty u lekarza specjalisty.

Jeszcze nie zdążyłam dojść do siebie po tym zabiegu, a w 2020 roku nastąpił kolejny cios – zdiagnozowano u mnie nowotwór złośliwy szyjki macicy trzeciego stopnia. Chemioterapie i radioterapie, którym się poddałam, spowolniły rozrost nowotworu, ale niestety w 2022 r. stwierdzono przerzuty do płuc i wątroby.

Do tego  dochodzą choroby przewlekłe: zespół Hortona, powodujący klastrowe bóle głowy, nawracające zapalenie żył (które doprowadziło do operacji żylaków i zatoru żylnego), nadciśnienie tętnicze oraz endometrioza. Częste wkłucia spowodowały u mnie zrost żył i bardzo utrudniły pobieranie krwi, co z kolei jest u mnie bardzo ważne, ponieważ leczenie onkologiczne zmienia wskaźnik INR, a od jego wartości zależy moje życie. Chciałabym móc zakupić aparat do jego pomiaru, ale jest to bardzo drogie urządzenie.

Bardzo proszę o wsparcie, które umożliwi mi zakup leków, suplementów, artykułów medycznych, opłacenie badań i wizyt u specjalistów a także potrzebne mi zabiegi rehabilitacyjne, które są bardzo kosztowne i w mojej obecnej sytuacji – nieosiągalne.

 

Data ostatniej aktualizacji opisu: 27 lutego 2023

Przekaż darowiznę

Wpłaty prosimy kierować na konto:
Fundacja Sedeka

Alior Bank SA, nr rachunku:
93 2490 0005 0000 4600 7287 1845

Tytułem: 12318 Sobór Małgorzata

Fundacja nie pobiera prowizji od wpłat darczyńców ani żadnych opłat za prowadzenie subkonta.

Przekaż 1,5% podatku

W formularzu PIT wpisz numer:
KRS 0000338389

W rubryce „Informacje uzupełniające - cel szczegółowy 1,5%” podaj:
12318 Sobór Małgorzata

Szanowni Darczyńcy, prosimy o zaznaczenie w zeznaniu podatkowym pola „Wyrażam zgodę”.

Zarządzaj plikami cookies