Pomiń linki nawigacyjne i przejdź do treści strony

KRS:

Czcionka:
Kontrast:
Logowanie do subkonta
KRS:
0000338389
Czcionka:
Kontrast:

12273 Tylek Sławomir

Cel

Mam na imię Sławek i od 20 lat choruję na cukrzycę.

Do niedawna choroba nie przeszkadzała mi w zachowaniu aktywności zawodowej oraz prowadzeniu normalnego życia. Sądziłem, że już nic mnie nie zaskoczy. Niestety, cztery lata temu zaczęły się pojawiać dodatkowe objawy, doszło także do powikłań w zakresie krążenia obwodowego – od tego czasu czuję,  że cukrzyca chce mnie pokonać.

Moja walka z zaostrzeniem choroby zaczęła się od amputacji kolejno pięciu palców u stóp, co skutkowało ranami i długim dochodzeniem do siebie. Pomimo leczenia ból nie mijał, a wręcz przeciwnie, z czasem tylko narastał, aż w końcu nie byłem już w stanie go znieść. W święta Bożego Narodzenia 2021 roku trafiłem do szpitala, a kilka dni później, w Sylwestra  – amputowano mi lewą nogę na wysokości podudzia. Ból nadal mi towarzyszy, ale jest już dużo mniejszy i jakoś sobie z nim radzę.

Byłem pewien, że wreszcie wygrałem tę walkę, ale przede mną kolejne bitwy: o zakup protezy oraz opłacenie potrzebnego leczenia i rehabilitacji.

Ze względu na zaostrzenie choroby, musiałem zrezygnować z pracy zawodowej, oszczędności już się skończyły, a świadczenia rentowe nie starczają na wiele. Mieszkam sam i muszę sobie jakoś poradzić, dlatego bardzo zależy mi na powrocie do aktywności zawodowej, a co za tym idzie, do godnego życia.

Jedyna szansa, by tak się stało, to korzystanie z protezy, dlatego serdecznie proszę o wsparcie finansowe, które pozwoli mi ją zakupić. Twój 1% może pomóc za co dziękuję.

Data ostatniej aktualizacji opisu: 10 października 2022

Przekaż darowiznę

Wpłaty prosimy kierować na konto:
Fundacja Sedeka

Alior Bank SA, nr rachunku:
93 2490 0005 0000 4600 7287 1845

Tytułem: 12273 Tylek Sławomir

Fundacja nie pobiera prowizji od wpłat darczyńców ani żadnych opłat za prowadzenie subkonta.

Przekaż 1,5% podatku

W formularzu PIT wpisz numer:
KRS 0000338389

W rubryce „Informacje uzupełniające - cel szczegółowy 1,5%” podaj:
12273 Tylek Sławomir

Szanowni Darczyńcy, prosimy o zaznaczenie w zeznaniu podatkowym pola „Wyrażam zgodę”.

Zarządzaj plikami cookies