Pomiń linki nawigacyjne i przejdź do treści strony

KRS:

Czcionka:
Kontrast:
Logowanie do subkonta
KRS:
0000338389
Czcionka:
Kontrast:

10188 Tomasz Kozłowski

Cel

Grupa działa na rzecz Tomka Kozłowskiego

Mój brat Tomek ma 25 lat. Niestety w wyniku niedotlenienia mózgu w kwietniu ubiegłego roku doznał bardzo poważnego i rozległego uszkodzenia mózgu. Od tego czasu jest w tzw. stanie obniżonej świadomości.

Najważniejsza dla Tomka jest bardzo intensywna rehabilitacja, która zajmuje 9 godz. w ciągu doby, z udziałem 4 osób jednocześnie. Prowadzimy ją we własnym zakresie w warunkach domowych. W domu Tomasz przebywa od 29 maja 2013 roku. Dzięki temu w ostatnim czasie poczynił bardzo duże postępy (reaguje na otoczenie, próbuje bezdźwięcznie wypowiadać pojedyncze litery, samodzielnie trzyma głowę, zmienia mimikę twarzy w zależności od sytuacji, podejmujemy pierwsze próby chodzenia). Przed nim jednak jeszcze wiele miesięcy ćwiczeń i treningów.

Niestety leczenie, pielęgnacja i intensywna rehabilitacja jest bardzo kosztowna i przekracza możliwości finansowe naszej rodziny i najbliższych. W najbliższym czasie Tomek ma możliwość wyjazdu na intensywny turnus rehabilitacyjny „pod okiem” prof. Jana Talara – neurorehabilitanta, doskonałego specjalisty ds. wybudzeń. Ponadto na bieżąco niezbędne są środki finansowe na: dodatkowe turnusy rehabilitacyjne, zakup sprzętu do rehabilitacji, artykułów higienicznych, leków oraz innych sprzętów ułatwiających życie Tomasza i przywracających jego sprawność.

Przekaż darowiznę

Wpłaty prosimy kierować na konto:
Fundacja Sedeka

Alior Bank SA, nr rachunku:
93 2490 0005 0000 4600 7287 1845

Tytułem: 10188 Tomasz Kozłowski

Fundacja nie pobiera prowizji od wpłat darczyńców ani żadnych opłat za prowadzenie subkonta.

Przekaż 1,5% podatku

W formularzu PIT wpisz numer:
KRS 0000338389

W rubryce „Informacje uzupełniające - cel szczegółowy 1,5%” podaj:
10188 Tomasz Kozłowski

Szanowni Darczyńcy, prosimy o zaznaczenie w zeznaniu podatkowym pola „Wyrażam zgodę”.

Zarządzaj plikami cookies