Pomiń linki nawigacyjne i przejdź do treści strony

KRS:

Czcionka:
Kontrast:
Logowanie do subkonta
KRS:
0000338389
Czcionka:
Kontrast:

12355 Sroka Patrycja

Cel

Nazywam się Patrycja i jeszcze do niedawna byłam osobą w pełni sprawną, cieszyłam się życiem, miałam wielkie plany i marzenia na przyszłość, bowiem właśnie kończyłam wymarzone studia.

Plany te przerwała choroba, o której istnieniu wówczas nie wiedziałam. Tuż po otrzymaniu dyplomu ukończenia studiów, otrzymałam też diagnozę – rzadka choroba genetyczna, zespół Loeysa-Dietza. Jest to nieuleczalna choroba tkanki łącznej, a że tkanka ta znajduje się w całym organizmie, nikt nie jest w stanie przewidzieć jakie organy i w jaki sposób zostaną zaatakowane.

Moje życie zmieniło się nie do poznania, a sama zamiast realizować swoje marzenia, musiałam mierzyć się z kolejnymi problemami zdrowotnymi. Przeżyłam już wiele operacji, a kolejne czekają mnie w przyszłości. Pół roku temu przeszłam operację usunięcia tętniaka aorty, która to operacja uratowała mi życie. Następna w kolejce jest operacja uszkodzonego stawu łokciowego.

Pomimo ciężkiej choroby staram się być osobą samodzielną i pracować jak każdy inny człowiek, żeby w jak największym zakresie być w stanie zapewnić sobie opiekę medyczną. Niestety moja choroba nie jest w Polsce dobrze znana, a wizyty u specjalistów kosztują ogromne pieniądze. Robię wszystko, żeby nauczyć się żyć z chorobą i nie pozwolić jej stać się moim życiem, ale niestety nie jestem w stanie osiągnąć tego bez pomocy finansowej innych ludzi.

Zebrane pieniądze w całości przeznaczę na wizyty lekarskie, rehabilitację oraz kolejne operacje. Mam nadzieję, że w przyszłości sytuacja się odwróci i to ja będę w stanie wspierać innych chorych w trudnej sytuacji. 

 

Data ostatniej aktualizacji opisu: 8 lutego 2023

Przekaż darowiznę

Wpłaty prosimy kierować na konto:
Fundacja Sedeka

Alior Bank SA, nr rachunku:
93 2490 0005 0000 4600 7287 1845

Tytułem: 12355 Sroka Patrycja

Fundacja nie pobiera prowizji od wpłat darczyńców ani żadnych opłat za prowadzenie subkonta.

Przekaż 1,5% podatku

W formularzu PIT wpisz numer:
KRS 0000338389

W rubryce „Informacje uzupełniające - cel szczegółowy 1,5%” podaj:
12355 Sroka Patrycja

Szanowni Darczyńcy, prosimy o zaznaczenie w zeznaniu podatkowym pola „Wyrażam zgodę”.

Zarządzaj plikami cookies