Pomiń linki nawigacyjne i przejdź do treści strony

KRS:

Czcionka:
Kontrast:
Logowanie do subkonta
KRS:
0000338389
Czcionka:
Kontrast:

Wernisaż Patryka Wojtczaka

Dodano 25 sierpnia 2017, w kategoriach: .

Centrum Aktywizacji Społecznej Grzybowska 4, działające w ramach Fundacji Sedeka, zaprasza 20 września br. (środa) na drugie Spotkanie ze sztuką. Tym razem będzie to wernisaż prac malarskich Patryka Wojtczaka.

Patryk Wojtczak – podopieczny Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą” oraz Ośrodka Rehabilitacji Cemicus, od urodzenia jest osobą z niepełnosprawnością. Przeszedł wiele skomplikowanych operacji, dotknęło go dużo komplikacji pooperacyjnych, walczył o życie, ale dzięki intensywnej rehabilitacji pokonał niejedno ograniczenie. Patryk miał nie przeżyć roku. Dziś ma 22 lat. Jest pogodnym i utalentowanym młodym człowiekiem z ogromnym apetytem na życie i chociaż nadal wymaga różnych terapii, realizuje swoje pasje, wśród których jest m.in. malarstwo.

Patryk wystawiał już wcześniej swoje prace. Teraz jego obrazy będzie można oglądać w naszym Centrum Aktywizacji Społecznej Grzybowska 4 działającym w Ośrodku Rehabilitacji Cemicus. W dniu 20 września br. o godz. 18:00 odbędzie się wernisaż prac malarskich Patryka.

Inauguracji wystawy będzie towarzyszył wykład motywacyjny Moniki Gibes – Mistrzyni Świata w żeglarstwie paraolimpijskim oraz koncert orkiestry Laboratorium Dźwięku, która wykonuje utwory z podziałem na samodzielne głosy, jak w tradycyjnych orkiestrach, jednak zamiast instrumentów akustycznych wykorzystuje współczesne keyboardy.

Termin: 20 września br. (środa), godz. 18:00

Miejsce: Centrum Aktywizacji Społecznej Grzybowska 4, działające w Ośrodku Rehabilitacji Cemicus, ul. Grzybowska 4 lok. 9A, 1 piętro, Warszawa

WSTĘP NA WYDARZENIE JEST BEZPŁATNY!

Mile widziane będą darowizny na rzecz Patryka, których można dokonać na konto:
Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”
Alior Bank S.A. 42 2490 0005 0000 4600 7549 3994
Tytułem: 5640 Wojtczak Patryk Robert darowizna na pomoc i ochronę zdrowia

Zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu!

Zarządzaj plikami cookies