Pomiń linki nawigacyjne i przejdź do treści strony

KRS:

Czcionka:
Kontrast:
Logowanie do subkonta
KRS:
0000338389
Czcionka:
Kontrast:

Centrum Aktywizacji Społecznej

Spotkanie autorskie
W środę 23 października o godz. 12:00 zapraszamy do Centrum Aktywizacji Społecznej Grzybowska 4 na spotkanie z pisarką Aleksandrą Ziółkowską-Boehm.
Warsztaty coachingowe
W imieniu organizatora portalu Strefa Rozwoju zapraszamy rodziców dzieci z niepełnosprawnością oraz dorosłe osoby z niepełnosprawnością 29 października o godz. 12.00 do Centrum Aktywizacji Społecznej Grzybowska 4 na bezpłatne warsztaty pt. „Źródło witalności i pogody ducha”.
Warsztaty muzykoterapeutyczne
Zapraszamy rodziców osób z niepełnosprawnościami na bezpłatne warsztaty muzykoterapeutyczne “Oaza Spokoju”, które odbędą się w Centrum Aktywizacji Społecznej Grzybowska 4 w Warszawie.
Grupa rozwojowa
Ośrodek Rehabilitacji CEMICUS zaprasza kobiety powyżej 19 roku życia z diagnozą zespołu Aspergera do udziału w bezpłatnych zajęciach rozwojowych.
Warsztaty „Rodzic – pierwszy ratownik”
Zapraszamy na bezpłatne warsztaty dla rodziców podopiecznych Fundacji Sedeka i Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą” z zakresu udzielania pierwszej pomocy, które odbywać się będą w Centrum Aktywizacji Społecznej Grzybowska 4  w Warszawie.
Zaproszenie na zajęcia fitness
Zapraszamy dorosłe osoby z niepełnosprawnością na bezpłatne zajęcia fitness do Centrum Aktywizacji Społecznej Grzybowska 4 w Warszawie. Zajęcia będą się odbywać w czwartki, o godzinie 11.00.
Fitness na wózkach
Zapraszamy osoby poruszające się na wózku do Centrum Aktywizacji Społecznej przy ulicy Grzybowskiej 4 (lok. 9A) w Warszawie na bezpłatne zajęcia ruchowe, których celem jest wzmocnienie mięśni górnych i obręczy barkowych.
Joga dla początkujących
Od 18 września zapraszamy do Ośrodka Rehabilitacji CEMICUS w Warszawie na zajęcia jogi dla początkujących, które będą się odbywały w środy w godzinach 15.00-16.30.
Zajęcia dla seniorów
Od 16 września Fundacja Sedeka zaprasza na nowy semestr bezpłatnych zajęć grupowych dla seniorów, które odbywać się będą w Centrum Aktywizacji Społecznej Grzybowska 4 w Warszawie.
Joga dla kręgosłupa
Ośrodek Rehabilitacji CEMICUS zaprasza na wakacyjne zajęcia jogi dla kręgosłupa, które będą się odbywały w poniedziałki w godzinach 10.00-11.15.
Zarządzaj plikami cookies