Pomiń linki nawigacyjne i przejdź do treści strony

KRS:

Czcionka:
Kontrast:
Logowanie do subkonta
KRS:
0000338389
Czcionka:
Kontrast:

Rozliczenie podatku za 2023 rok

Dodano 29 marca 2024.

Pozostał miesiąc do zakończenia okresu rozliczeniowego za rok 2023. Jeśli jeszcze tego nie uczyniliście, to zachęcamy by wesprzeć odpisem 1,5% Fundację Sedeka. Wystarczy, że w odpowiedniej rubryce wpiszecie numer KRS 0000338389.

W łatwy i szybki sposób możecie się rozliczyć także przez platformę e-PIT lub korzystając z programu PITax online. Deklaracje PIT wypełniane przez podatnika w systemie PITax.pl na naszej stronie zawierają już KRS Fundacji. Możecie także wspomóc konkretnego Podopiecznego Fundacji wpisując w rubryce cel szczegółowy numer ewidencyjny i nazwę Grupy OPP lub nazwisko i imię. Po więcej informacji zapraszamy do zakładki – Przekaż 1,5% podatku.

Dzięki środkom z 1,5% podatku w ubiegłym roku nasza Fundacja mogła zrefundować wydatki związane z leczeniem, rehabilitacją i innymi niezbędnymi potrzebami na kwotę 5 436 301 złotych. 1,5% podatku do ogromna pomoc! Dla wielu naszych Podopiecznych oznacza szansę na poprawę sprawności, warunków życia, uzyskanie samodzielności, a nawet powrót do zdrowia.

 Fundacja Sedeka to jedno miejsce, które łączy tysiące historii, a każda z nich zasługuje na szczęśliwe zakończenie. Możemy napisać je wspólnie!

Zarządzaj plikami cookies