Pomiń linki nawigacyjne i przejdź do treści strony
KRS:
0000338389
Czcionka:
Kontrast:
Logowanie do subkonta
KRS:
0000338389
Czcionka:
Kontrast:

Pomóż nam obudzić Anetę! – zbiórka na Pomagam.pl

Dodano 27 stycznia 2017.

W nocy 22 sierpnia 2016 r. Aneta w drzwiach izby przyjęć szpitala w Ciechanowie straciła przytomność. Okazało się, że miała zawał, a także udar mózgu. Po godzinnej reanimacji lekarzom udało się przywrócić akcję serca, jednak Aneta zapadła w śpiączkę, z której do dziś się nie wybudziła.

Choroba Anety była ogromnym zaskoczeniem dla jej najbliższych. Z osoby aktywnej, energicznej stała się całkowicie zależna od innych. Teraz czeka ją długi powrót do zdrowia. Aneta potrzebuje rehabilitacji ruchowej i neurologicznej. Koszt miesięcznej terapii w specjalistycznej placówce, w której się obecnie znajduje, wynosi ok. 18 tys. zł. Dlatego Grupa OPP działająca na rzecz Anety (11065 – Grupa OPP – Murawska Aneta) na portalu Pomagam.pl uruchomiła internetową zbiórkę pieniężną pod nazwą „Pomóż nam obudzić Anetę!” (https://pomagam.pl/obudzic-anete), z której wpłaty zostaną przeznaczone na leczenie Anety.

Dotychczasowa rehabilitacja przynosi efekty. Najbliżsi Anety wierzą, że dzięki intensywnej terapii uda się ją wybudzić. Pomóżmy Anecie wrócić do domu i rodziny.

Zarządzaj plikami cookies