Pomiń linki nawigacyjne i przejdź do treści strony

KRS:

Czcionka:
Kontrast:
Logowanie do subkonta
KRS:
0000338389
Czcionka:
Kontrast:

Pierwsza Dama RP na wernisażu „Kobieta z bliznami”

Dodano 16 października 2017, w kategoriach: .

Wernisaż wystawy fotografii odbył się w piątek, 13 października br., w Centrum Aktywizacji Społecznej Grzybowska 4, działającym w ramach naszej Fundacji. Pani Agata Kornhauser-Duda, Małżonka Prezydenta RP, objęła to wydarzenie Honorowym Patronatem i podzieliła się wrażeniami z tej imprezy na swojej stronie internetowej. Zachęcamy do przeczytania relacji zamieszczonej na oficjalnym serwisie: Pierwsza Dama.

Z kolei w TVP został wyemitowany krótki reportaż o bohaterce wystawy – Pani Jolancie Golianek. Materiał dostępny jest tutaj. Zapraszamy do jego obejrzenia.

Przypomnijmy: Pani Jolanta Golianek, założycielka Fundacji Poparzeni, sama jest osobą poparzoną. Swoją działalnością chce zwrócić uwagę na dramatyczną sytuację osób po poparzeniu w Polsce oraz na brak akceptacji ze strony społeczeństwa. Wystawa „Kobieta z bliznami” to zbiór fotografii przedstawiających człowieka, któremu przyszło żyć ze znamionami spowodowanymi oparzeniami oraz z konsekwencjami społecznymi, za którymi stoją uprzedzenia i stereotypy.

Gorąco polecamy obejrzenie tej wystawy. Fotografie można oglądać w każdy dzień powszedni w godzinach 9:00-16:00 w Centrum Aktywizacji Społecznej Grzybowska 4.

Zarządzaj plikami cookies