Pomiń linki nawigacyjne i przejdź do treści strony
KRS:
0000338389
Czcionka:
Kontrast:
Logowanie do subkonta
KRS:
0000338389
Czcionka:
Kontrast:

Koncert charytatywny

Dodano 24 września 2019.

29 września zapraszamy do Sońska w województwie mazowieckim na koncert charytatywny dla naszej podopiecznej Anety Murawskiej, podczas którego będzie przeprowadzona zbiórka pieniędzy na jej leczenie i rehabilitację.

Impreza odbędzie się w niedzielę 29 września w godz. 11.45 – 20.00 w budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Sońsku przy ulicy Ciechanowskiej 27. Dla uczestników imprezy przygotowano mnóstwo atrakcji, m.in.: zwierzęta z zagrody św. Franciszka, kuchnię polową, ciasta domowego wypieku, licytacje.

Gwiazdą wieczoru będzie zespół ACTIVE. Koncert i licytacje poprowadzi Wojciech Garliński.

W programie koncertu kilkanaście występów i pokazów:
Na początek zaśpiewa Maja Fijałkowska, po niej – wystąpią zawodnicy Promyka Ciechanów (Teakwondo Olimpijskie), Michał Garstka (Klub Bokserski CKB), KOP kapela dziecięca rockowa, Julita Osęka, Żywioły Art, Młodzieżowa Grupa Wokalna działająca przy GOK w Opinogórze, Łukasz Juszkiewicz i duety, Zumba Ciechanów (Anna Szczepankowska), Filip Czyżykowski, Wojtek Gęsicki, Edyta Szewczyk i Mariusz Goździewski, Agnieszka Sobiesiak i Monika Jaskulska (Agnes Art Nuta Cygańska). O godz. 19.00 z godzinnym koncertem wystąpi zespół Acitve.

W przerwach koncertów i występów przewidziano trzy licytacje.

Pieniądze zebrane podczas koncertu zostaną przeznaczone na dalszą rehabilitację i leczenie Anety Murawskiej, która 22 sierpnia 2016 r. z powodu zawału serca i niedokrwiennego udaru mózgu zapadła w śpiączkę. Niestety do dnia dzisiejszego nie wybudziła się.

Gorąco zachęcamy do udziału w tym wydarzeniu oraz wsparcia Grupy OPP 11065 – Murawska Aneta, działającej na rzecz naszej podopiecznej.

Zarządzaj plikami cookies