Pomiń linki nawigacyjne i przejdź do treści strony

KRS:

Czcionka:
Kontrast:
Logowanie do subkonta
KRS:
0000338389
Czcionka:
Kontrast:

Festyn charytatywny dla Julii

Dodano 2 czerwca 2016.

Festyn rozpocznie się biegiem charytatywnym, po którym organizatorzy zapraszają na piknik rodzinny przy muzyce na żywo Leonarda Luthera. Podczas imprezy przewidziane są różne atrakcje: konkursy, loterie, możliwość zrobienia tatuażu, malowanie twarzy, budka fotograficzna, clowny z Fundacji Dr Clown. Nie zabraknie również poczęstunku, słodkości, lodów. Szczegóły na plakacie poniżej oraz na: http://www.gminadobrcz.pl/art,4645,bieg-charytatywny-dla-julki

ulotka Majka

 

 

 

 

 

 

Grupa OPP „MAJKA”, wspierająca Julię Majczyk, gorąco zachęca do udziału w tym wydarzeniu oraz przekazywanie darowizn dla chorej dziewczynki (szczegóły dotyczące możliwości dokonania wpłaty: 21291 Majczyk Julia).

Julia urodziła się z przepukliną oponowo-rdzeniową, ogólnie zwaną rozszczepem kręgosłupa. Od urodzenia walczy z chorobą. W pierwszej dobie życia odbyła się operacja zamknięcia przepukliny. Ma za sobą wiele badań, pobytów w szpitalu, wyczerpujących rehabilitacji. Julia na co dzień porusza się chodząc w ortezach lub w obuwiu ortopedycznym. Największym marzeniem Julii jest wygrać walkę z chorobą, mieć prawdziwych przyjaciół, startować w olimpiadzie, a w przyszłości zostać chirurgiem dziecięcym. Mimo choroby i wielu przeciwności losu Julia jest miłą, uśmiechniętą i pełną pasji dziewczynką. Kocha konie, uwielbia pływać – została nagrodzona kilkoma medalami.

Dlatego właśnie dla Niej spotkajmy się 2 lipca w Myślęcinku. Razem z Julią dogońmy marzenia!

Więcej informacji o Grupie OPP „MAJKA”: 10058 – Grupa OPP – Majka

Zarządzaj plikami cookies