Pomiń linki nawigacyjne i przejdź do treści strony
KRS:
0000338389
Czcionka:
Kontrast:
Logowanie do subkonta
KRS:
0000338389
Czcionka:
Kontrast:

12195 Zdanowski Marek

Cel

W 2021 roku uległem niefortunnemu wypadkowi, którego skutkiem był ogromny krwiak głowy. Musiałem poddać się natychmiastowej operacji, żeby przeżyć. Przez kolejne dwa tygodnie pozostawałem w śpiączce farmakologicznej. Spędziłem dwa miesiące na OIOM-ie i oddziale neurologicznym, oddychając przez rurkę tracheostomijną.

Lekarze zdiagnozowali u mnie niedowład lewostronny. Po opuszczeniu szpitala zostałem przewieziony do Ośrodka Rehabilitacyjnego, gdzie czekała mnie ciężka rehabilitacja i przywracanie do sprawności. Niestety, pomimo dużego wysiłku, jaki wkładam w ćwiczenia, mój stan nadal jest ciężki. Wciąż jestem przykuty do łóżka, ale podejmuję już próby siadania na wózek – z dużą pomocą innych, bo sam jeszcze nie daję sobie z tym rady.

Obecnie poddaję się rehabilitacji domowej trzy razy w tygodniu, ale brakuje mi odpowiedniego sprzętu do dalszych ćwiczeń, przede wszystkim pionizatora oraz artykułów ortopedycznych. W szybszym powrocie do sprawności pomógłby mi też wyjazd na turnus rehabilitacyjny.

Niestety, koszty potrzebnego mi sprzętu i turnusów przekraczają moje możliwości finansowe. Wiem, że skorzystanie z nich, mogłoby znacznie przyśpieszyć efekty rehabilitacji i zwiększyć zakres mojego powrotu do sprawności, dlatego proszę o wsparcie mojego leczenia i rehabilitacji.

Mam dwoje dzieci i bardzo chciałbym móc jeszcze się z nimi pobawić, czy też wybrać się na spacer. Żeby to było możliwe, najpierw muszę stanąć na nogi i odzyskać samodzielność w poruszaniu. Darowizny i wpłaty 1% bardzo mi w tym pomogą.

Za okazaną pomoc serdecznie dziękuję! 

 

 

Data ostatniej aktualizacji opisu: 14 marca 2022

Przekaż darowiznę

Wpłaty prosimy kierować na konto:
Fundacja Sedeka

Alior Bank SA, nr rachunku:
93 2490 0005 0000 4600 7287 1845

Tytułem: 12195 Zdanowski Marek

Fundacja nie pobiera prowizji od wpłat darczyńców ani żadnych opłat za prowadzenie subkonta.

Przekaż 1,5% podatku

W formularzu PIT wpisz numer:
KRS 0000338389

W rubryce „Informacje uzupełniające - cel szczegółowy 1,5%” podaj:
12195 Zdanowski Marek

Szanowni Darczyńcy, prosimy o zaznaczenie w zeznaniu podatkowym pola „Wyrażam zgodę”.

Zarządzaj plikami cookies