Pomiń linki nawigacyjne i przejdź do treści strony

KRS:

Czcionka:
Kontrast:
Logowanie do subkonta
KRS:
0000338389
Czcionka:
Kontrast:

11864 Wojciechowska Zofia

Cel

W 2019 roku przeżyłam poważny wypadek drogowy, w wyniku którego mam duże problemy z kręgosłupem i trudności w poruszaniu się. Wspomagam się kulą ortopedyczną i ortezami, które zakładam na oba kolana. Lewy staw kolanowy uległ uszkodzeniu przez boczne złamanie i kilkakrotne wywichnięcia,  podobne problemy są z prawym kolanem. Uraz kręgosłupa powoduje także drętwienie kończyn i wpływa na ogólne osłabienie organizmu. Posiadam orzeczenia o niepełnosprawności narządu ruchu.

Niestety, wypadek drogowy oraz inne bardzo trudne zdarzenia, którym musiałam stawić czoła w ciągu ostatnich lat spowodowały, że mocno podupadłam na zdrowiu, dotknęła mnie także depresja.

Trudno mi się pogodzić z tym, że muszę prosić o pomoc innych ludzi, chciałabym nadal być osobą aktywną i samodzielną, ale nie osiągnę tego bez wsparcia lekarzy i terapeutów.

Potrzebuję środków na kontynuację leczenia i rehabilitacji oraz zakup sprzętu do ćwiczeń w domu. Miesięcznie wydaję dużo pieniędzy na lekarstwa i zostaje mi bardzo niewiele na opłacenie bieżących potrzeb.

Bardzo proszę o pomoc, która daje mi nadzieję na poprawę stanu zdrowia i sprawności, dlatego z góry dziękuję za wszelkie wpłaty.

Data ostatniej aktualizacji opisu: 24 marca 2022

Przekaż darowiznę

Wpłaty prosimy kierować na konto:
Fundacja Sedeka

Alior Bank SA, nr rachunku:
93 2490 0005 0000 4600 7287 1845

Tytułem: 11864 Wojciechowska Zofia

Fundacja nie pobiera prowizji od wpłat darczyńców ani żadnych opłat za prowadzenie subkonta.

Przekaż 1,5% podatku

W formularzu PIT wpisz numer:
KRS 0000338389

W rubryce „Informacje uzupełniające - cel szczegółowy 1,5%” podaj:
11864 Wojciechowska Zofia

Szanowni Darczyńcy, prosimy o zaznaczenie w zeznaniu podatkowym pola „Wyrażam zgodę”.

Zarządzaj plikami cookies