Pomiń linki nawigacyjne i przejdź do treści strony
KRS:
0000338389
Czcionka:
Kontrast:
Logowanie do subkonta
KRS:
0000338389
Czcionka:
Kontrast:

12575 Tatarata Dariusz

Cel

Rodzina jest najważniejsza. To zdanie brzmi banalnie, ale każdy z Was z pewnością wie, że życie bez rodziny traci znaczenie, a świat wydaje się niepełny.

Dla mnie całym życiem i światem jest obecnie Darek – mój brat. Niesamowicie pogodny i szczery człowiek, obdarzony fantastycznym poczuciem humoru i złotym sercem. Do tego zawsze stawiający potrzeby innych ponad własne i bez wahania gotowy pomóc każdemu, kto był w potrzebie.

Diagnoza: stwardnienie zanikowe boczne

Dziś jednak sytuacja się odwróciła i to Darek potrzebuje wsparcia. Wszystko przez diagnozę, która rozbiła nasz spokojny dotąd świat. Wypowiedziana dwa lata temu przez lekarzy nazwa STWARDNIENIE ZANIKOWE BOCZNE zabrzmiała jak wyrok. Jednak ani Darek, ani my – jego rodzina i przyjaciele – nie poddaliśmy się bez walki. Kolejne miesiące były dla nas jedną wielką batalią o zdrowie i życie Darka. Robiliśmy, co w naszej mocy, by utrzymać jego organizm w jak najlepszej kondycji, a to oznaczało próby dotarcia do najnowszych leków i najlepszych lekarzy zajmujących się tą chorobą w sposób profesjonalny i nowatorski. Wiązało się również z niezliczonymi badaniami, prowadzonymi w całej Polsce i na świecie, a także długimi godzinami wyczerpujących zabiegów rehabilitacyjnych.

Nowy lek to nadzieja na zdrowie

Nasz upór i determinacja w poszukiwaniu nowych dróg leczenia się opłaciły. Rok temu Darek dostał się do amerykańskiego programu, prowadzonego przez City Clinic Research Sp. z o.o., obejmującego testy nowego leku na stwardnienie. Wiemy, że nie jest to jeszcze cudowne lekarstwo, ale na pewno jest to szansa na zatrzymanie postępów choroby.

Testy kliniczne dały nam nową nadzieję na zdrowie Darka, ale niestety gaśnie ona z bardzo prozaicznego powodu – pieniędzy. Walka z chorobą trwa już długo, a ten wyścig z czasem pochłonął wszystkie środki, jakimi dysponowaliśmy. Na badania, leki, dojazdy, rehabilitację wydaliśmy własne oszczędności, a także pieniądze otrzymane od przyjaciół.

Pomóż nam uratować Darka

Dlatego też dzisiaj z całych sił proszę Was o wsparcie dla Darka – najważniejszego człowieka w moim życiu. Nie jest to dla mnie łatwe, ale pragnę wykorzystać każdą szansę, by mój brat mógł z nadzieją spojrzeć w przyszłość. Pomóżcie mi sprawić, aby było to możliwe! Liczy się każda, nawet najmniejsza kwota, bo dobro się sumuje i pozwala zmieniać świat.

A ja wierzę w dobro i wspaniałych ludzi, bo tego nauczył mnie mój brat.

Siostra Darka, Bożena

Data ostatniej aktualizacji opisu: 27 grudnia 2023

Przekaż darowiznę

Wpłaty prosimy kierować na konto:
Fundacja Sedeka

Alior Bank SA, nr rachunku:
93 2490 0005 0000 4600 7287 1845

Tytułem: 12575 Tatarata Dariusz

Fundacja nie pobiera prowizji od wpłat darczyńców ani żadnych opłat za prowadzenie subkonta.

Przekaż 1,5% podatku

W formularzu PIT wpisz numer:
KRS 0000338389

W rubryce „Informacje uzupełniające - cel szczegółowy 1,5%” podaj:
12575 Tatarata Dariusz

Szanowni Darczyńcy, prosimy o zaznaczenie w zeznaniu podatkowym pola „Wyrażam zgodę”.

Zarządzaj plikami cookies