Pomiń linki nawigacyjne i przejdź do treści strony
KRS:
0000338389
Czcionka:
Kontrast:
Logowanie do subkonta
KRS:
0000338389
Czcionka:
Kontrast:

12026 Szajek Rafał

Cel

Mam na imię Rafał, mam 47 lat. Od 10 lat poważnie choruję. Dodatkowo jestem ofiarą wypadku, który spowodował wiele urazów min. pęknięcie śledziony, uraz trzustki, jelita cienkiego, zapalenie otrzewnej, a także niewydolność oddechowa ze wstrząsem septycznym.

Mam także częste stany zapalne powłok brzusznych oraz całego organizmu. Mój stan zdrowia jest bardzo poważny, zagrażający życiu.

W trakcie antybiotykoterapii wymiotuję, co jest bardzo bolesne i wyczerpujące w moim stanie. Codziennie wieczorem kładąc się spać myślę co będzie z moją rodziną, z moim synem, który od urodzenia jest dzieckiem niepełnosprawnym, porusza się na wózku, nie jest samodzielny w żadnym aspekcie życia codziennego. Nie jest w stanie się porozumiewać, nie je samodzielnie, nie jest w stanie sam załatwić swoich potrzeb fizjologicznych.

Co będzie z nim i z matką mojego dziecka kiedy mnie zabraknie? Co prawda mój stan zdrowia nie pozwala na samodzielne zajmowanie się synem, ale chociaż mogę z nim być. Wszystkie czynności przy nim wykonuje moja partnerka życiowa. Ja nie jestem w stanie go podnieść, zmienić pozycji. Mój stan zdrowia z dnia na dzień pod każdym względem się pogarsza.

Dziś wiem, że już nigdy  nie będę tą samą osobą, którą byłem przed wypadkiem. Nie tylko pod względem fizycznym. Wszystko, co przeszedłem odcisnęło stałe i ogromne piętno w mojej psychice. Zawsze z tyłu głowy zostaje myśl co będzie jutro, za co zapłacimy rachunki, czy będzie co jeść. Nie dość, że mój syn wymaga stałej pomocy w codziennej egzystencji, to teraz ja również wymagam stałej rehabilitacji.

Proszę o przekazanie  1 % podatku dochodowego na moje leczenie i rehabilitację, abym mógł polepszyć swój stan zdrowia i mógł pomóc w opiece nad niepełnosprawnym synem.

Za okazaną pomoc będę bardzo wdzięczny.

 

Data ostatniej aktualizacji opisu: 1 marca 2021

Przekaż darowiznę

Wpłaty prosimy kierować na konto:
Fundacja Sedeka

Alior Bank SA, nr rachunku:
93 2490 0005 0000 4600 7287 1845

Tytułem: 12026 Szajek Rafał

Fundacja nie pobiera prowizji od wpłat darczyńców ani żadnych opłat za prowadzenie subkonta.

Przekaż 1,5% podatku

W formularzu PIT wpisz numer:
KRS 0000338389

W rubryce „Informacje uzupełniające - cel szczegółowy 1,5%” podaj:
12026 Szajek Rafał

Szanowni Darczyńcy, prosimy o zaznaczenie w zeznaniu podatkowym pola „Wyrażam zgodę”.

Zarządzaj plikami cookies