Pomiń linki nawigacyjne i przejdź do treści strony

KRS:

Czcionka:
Kontrast:
Logowanie do subkonta
KRS:
0000338389
Czcionka:
Kontrast:

11871 Syguła Sławomir

Cel

Mam na imię Sławomir i mam 37 lat. W 2012 roku miałem przeszczep wątroby z powodu żółtaczki typu B. Kilka dni po przeszczepie doszło do zapalenia mózgu i rdzenia kręgowego. Byłem bliski śmierci.

Przez 3 miesiące pozostawałem w śpiączce, która spowodowała skostnienie stawów biodrowych. Lekarze nie dawali wielkich nadziei. Orzeczenie po wybudzeniu zawierało dramatyczną diagnozę: pacjent nigdy nie będzie mógł samodzielnie chodzić, będzie zdany i zależny od opieki osób trzecich.

Nie załamałem się jednak i nie pogodziłem z diagnozą lekarzy, starałem się walczyć jak wcześniej gdy mimo choroby wodobrzusza walczyłem o każde źdźbło trawy na boisku piłki nożnej.  Powoli, powolutku, przy pomocy kul, zacząłem samodzielnie się poruszać. I tak jest do dziś.

Niestety ostatnio mój stan zdrowia się pogorszył – złe wyniki, białko w moczu i problem z jedną nerką w wyniku czego muszę brać więcej leków. Chciałabym prosić Państwa o pomoc, każdą złotówkę przeznaczę na leki, rehabilitację, dojazdy do poradni i szpitali, poprawę warunków socjalno-bytowych,  a także na ostatnie hobby, które mi zostało czyli wędkarstwo.

Pragnę dalej żyć, dbać o swoje zdrowie. Z Państwa pomocą może mi się to udać. Dlatego proszę o wsparcie mojego leczenia i rehabilitacji, dzięki zebranym środkom zyskam szansę na poprawę stanu zdrowia oraz sprawności. Każde Twoje wsparcie to dla mnie ogromna szansa. Dziękuję za Twoją pomoc!

Data ostatniej aktualizacji opisu: 9 marca 2021

Przekaż darowiznę

Wpłaty prosimy kierować na konto:
Fundacja Sedeka

Alior Bank SA, nr rachunku:
93 2490 0005 0000 4600 7287 1845

Tytułem: 11871 Syguła Sławomir

Fundacja nie pobiera prowizji od wpłat darczyńców ani żadnych opłat za prowadzenie subkonta.

Przekaż 1,5% podatku

W formularzu PIT wpisz numer:
KRS 0000338389

W rubryce „Informacje uzupełniające - cel szczegółowy 1,5%” podaj:
11871 Syguła Sławomir

Szanowni Darczyńcy, prosimy o zaznaczenie w zeznaniu podatkowym pola „Wyrażam zgodę”.

Zarządzaj plikami cookies