Pomiń linki nawigacyjne i przejdź do treści strony

KRS:

Czcionka:
Kontrast:
Logowanie do subkonta
KRS:
0000338389
Czcionka:
Kontrast:

12595 Skoczylińska Katarzyna

Cel

Mam na imię Kasia i pochodzę z małej miejscowości w województwie małopolskim. Od 2011 roku walczę z nowotworem kości – chrzęstniakomięsakiem. Na przestrzeni tych lat przeszłam osiem operacji, z których ostatnia zakończyła się amputacją lewej nogi na poziomie uda. To wykluczyło mój szybki powrót do pracy, którą bardzo kocham. Pracowałam jako nauczyciel w przedszkolu i właśnie ta praca napędzała mnie do działania, dawała poczucie normalności i spełnienia. Cały czas walczę o powrót do takiej sprawności, która umożliwi mi wykonywanie mojego zawodu oraz częściowy powrót do życia sprzed choroby.

Dzięki ogromnemu wsparciu rodziny, przyjaciół, znajomych, a także lokalnej społeczności, mogłam zakupić protezę o wysokim stopniu zaawansowania technologicznego. Jednak, abym mogła w pełni wykorzystać jej potencjał, nauczyć się sprawnie i bezpiecznie chodzić, konieczna jest systematyczna rehabilitacja oraz dostosowywanie elementów protezy do zmieniających się warunków fizycznych. To wiąże się z ogromnymi kosztami, nieosiągalnymi dla mnie w obecnej sytuacji.

Dlatego zwracam się do Państwa o wsparcie finansowe, które umożliwi mi rehabilitację, naukę chodu, wymianę niektórych elementów protezy, a w konsekwencji spełnienie mojego marzenia o powrocie do pracy i w miarę normalnego życia.

Data ostatniej aktualizacji opisu: 21 grudnia 2023

Przekaż darowiznę

Wpłaty prosimy kierować na konto:
Fundacja Sedeka

Alior Bank SA, nr rachunku:
93 2490 0005 0000 4600 7287 1845

Tytułem: 12595 Skoczylińska Katarzyna

Fundacja nie pobiera prowizji od wpłat darczyńców ani żadnych opłat za prowadzenie subkonta.

Przekaż 1,5% podatku

W formularzu PIT wpisz numer:
KRS 0000338389

W rubryce „Informacje uzupełniające - cel szczegółowy 1,5%” podaj:
12595 Skoczylińska Katarzyna

Szanowni Darczyńcy, prosimy o zaznaczenie w zeznaniu podatkowym pola „Wyrażam zgodę”.

Zarządzaj plikami cookies