Pomiń linki nawigacyjne i przejdź do treści strony

KRS:

Czcionka:
Kontrast:
Logowanie do subkonta
KRS:
0000338389
Czcionka:
Kontrast:

12732 Samul Sylwia

Cel

Cześć, mam na imię Sylwia. W październiku 2023 roku moje życie uległo całkowitej zmianie. Choroba przyszła nagle. Nikt nie spodziewał się, że doznam udaru krwotocznego, nic na to nie wskazywało. Od czasu tego wydarzenia, nieustannie zmagam się z wieloma skutkami.

Przez kilka pierwszych miesięcy nie byłam w stanie w ogóle chodzić, ledwo potrafiłam wypowiadać pojedyncze słowa, nie poznawałam twarzy bliskich mi osób. Nie mogłam ruszać rękami ani nogami, trzeba było mnie karmić i cały czas mi pomagać. Niewiele pamiętam z tego okresu, większość z opowiadań mojej córki, która bardzo cierpiała ze względu na mój stan zdrowia.

Dzięki rehabilitacji udało mi się trochę wydobrzeć, ale wiele rzeczy wciąż sprawia mi trudność. Prawa strona mojego ciała nadal jest częściowo sparaliżowana, przez co wszystko muszę robić lewą dłonią, mam też problemy z chodzeniem. Każdego dnia walczę o lepsze jutro. Walczę o to, aby kiedyś wrócić do pracy, jeździć rowerem, pływać, swobodnie mówić, tańczyć i znów móc cieszyć się życiem w pełnej sprawności.

Środki zebrane na subkoncie chciałabym przeznaczyć na zakup kosztownych leków i opłacenie rehabilitacji, która jest niezbędna, abym mogła odzyskać utraconą sprawność.

Data ostatniej aktualizacji opisu: 7 maja 2024

Przekaż darowiznę

Wpłaty prosimy kierować na konto:
Fundacja Sedeka

Alior Bank SA, nr rachunku:
93 2490 0005 0000 4600 7287 1845

Tytułem: 12732 Samul Sylwia

Fundacja nie pobiera prowizji od wpłat darczyńców ani żadnych opłat za prowadzenie subkonta.

Przekaż 1,5% podatku

W formularzu PIT wpisz numer:
KRS 0000338389

W rubryce „Informacje uzupełniające - cel szczegółowy 1,5%” podaj:
12732 Samul Sylwia

Szanowni Darczyńcy, prosimy o zaznaczenie w zeznaniu podatkowym pola „Wyrażam zgodę”.

Zarządzaj plikami cookies