Pomiń linki nawigacyjne i przejdź do treści strony

KRS:

Czcionka:
Kontrast:
Logowanie do subkonta
KRS:
0000338389
Czcionka:
Kontrast:

12096 Rywacka Krystyna

Cel

Mam na imię Krystyna. Od 10-tego roku życia cierpię na niedowład lewostronny ręki oraz nogi. Mimo tych trudności, ukończyłam szkoły i pracowałam zawodowo. Obecnie utrzymuję się jedynie z niewielkiej emerytury.

Niestety, stan mojego zdrowia gwałtownie pogorszył się po operacji w 2003 roku. Mam już ogromne problemy z poruszaniem się; aby cokolwiek załatwić lub zrobić zakupy, muszę korzystać z taksówki lub prosić kogoś o pomoc. Zwykle na 2 godziny dziennie przychodzi do mnie opiekunka, ale moja emerytura coraz częściej nie wystarcza nawet na zaspokojenie podstawowych potrzeb (tj. opłaty, zakupy czy rehabilitacja, która również jest mi bardzo potrzebna).

Pomimo własnej choroby, zawsze starałam się pomagać potrzebującym; wolontariat i praca były całym moim życiem. Nadal intensywnie wspieram innych w podwyższeniu kwalifikacji, przebranżowieniu się oraz zdobyciu zatrudnienia (obecnie pomagam ponad 20 osobom).

Abym mogła dalej uczestniczyć w życiu społecznym oraz zyskała na co dzień większą samodzielność, potrzebuję własnego środka transportu; w moim przypadku musi to być pojazd z automatyczną skrzynią biegów (ze względu na moją niepełnosprawność). Nie chcę spędzić reszty życia w 30-metrowym mieszkaniu na 9 piętrze.

Marzę o tym, by nadal żyć aktywnie i w miarę możliwości pomagać innym, ciesząc się z ich sukcesów. Wiem, że przy Waszym wsparciu finansowym mam szansę zmienić na lepsze swoje życie i nieść dobro dalej, dlatego zwracam się z serdeczną prośbą o pomoc! 

Data ostatniej aktualizacji opisu: 15 września 2021

Przekaż darowiznę

Wpłaty prosimy kierować na konto:
Fundacja Sedeka

Alior Bank SA, nr rachunku:
93 2490 0005 0000 4600 7287 1845

Tytułem: 12096 Rywacka Krystyna

Fundacja nie pobiera prowizji od wpłat darczyńców ani żadnych opłat za prowadzenie subkonta.

Przekaż 1,5% podatku

W formularzu PIT wpisz numer:
KRS 0000338389

W rubryce „Informacje uzupełniające - cel szczegółowy 1,5%” podaj:
12096 Rywacka Krystyna

Szanowni Darczyńcy, prosimy o zaznaczenie w zeznaniu podatkowym pola „Wyrażam zgodę”.

Zarządzaj plikami cookies