Pomiń linki nawigacyjne i przejdź do treści strony
KRS:
0000338389
Czcionka:
Kontrast:
Logowanie do subkonta
KRS:
0000338389
Czcionka:
Kontrast:

10832 Pomóżmy Monice

Cel

Moi Drodzy,

Wierze, że ludzie pomoc niosą i dlatego zwracam się z ogromną prośbą do wszystkich osób z wielkim sercem.

Niestety ten rok nie dla wszystkich rozpoczął się dobrze, a początek roku dla większości z nas to symboliczna kreska odcięcia się od tego co złe i tworzenie nowej, lepszej karty życia.

pomozmy monice prupa opp 10832 fot.4W dniu 5.01.2016 roku w biały dzień moja siostra Monika i jej rodzina stracili prawie cały dorobek swojego życia. W ciągu kilkunastu minut pożar strawił całe piętro z częścią dachu ich rodzinnego domu. Na górze swoje pokoje mieli Krystianek – 3-latek, a także Kuba – tegoroczny maturzysta. To przede wszystkim ich pokoje uległy całkowitemu zniszczeniu.

Dzięki dotychczasowemu wsparciu dobrych ludzi otrzymali już pierwszą niezbędną pomoc. Krystianek otrzymał już ubranka, łóżko z pościelą. Kuba zaś ubrania oraz biurko. Zgłosiło się do nas wielu chętnych do pracy w trakcie fizycznej odbudowy spalonej części domu. Czekają na nasz sygnał jak tylko uda się nam zgromadzić niezbędne materiały.

Za okazane dotychczasowe wparcie w imieniu Moniki i jej rodziny bardzo dziękuje!!!

Mimo pomocy najbliższej rodziny, przyjaciół i sąsiadów, bez dodatkowego wsparcia finansowo-materialnego nie będą jednak w stanie sami odbudować swojego domu.

Pomoc finansowa w chwili obecnej jest najbardziej potrzebna. Mamy nadzieję, że uda się nam szybko zebrać środki pieniężne na konieczne pierwszoplanowe naprawy. Obecna pogoda przyczynia się do dalszych zniszczeń, a chcemy tego uniknąć.W pierwszej kolejności dom wymaga zakupu okien, ocieplenia zniszczonej części dachu, naprawienia instalacji elektrycznej ( gdyż dom został pozbawiony prądu) , a także wymiana podłóg, płyt gipsowych oraz drzwi. W dalszej części jeśli tylko pogoda na to pozwoli musi zostać rozebrana i postawiona od nowa najbardziej spalona cześć dachu, oraz elewacja zewnętrzna budynku.

Dzięki wspaniałej inicjatywie klubu biegowego Motointegrator Running Team zbierane są również pieniążki w formie biegowej rywalizacji 1km = 1zł. Cały dochód zebrany z przebiegniętych kilometrów przez klubowiczów w czasie 05.01.2016 do 31.01.2016 zostanie przekazany na konto „Pomóżmy Monice”. Za co już teraz bardzo dziękujemy !!!!!

Potrzebna jest pomoc w każdej formie, która umożliwi im wrócić do swojego domu i szybko zapomnieć o tym czego doświadczyli.

Kochani pomóżmy im jak najszybciej zacząć nowy etap życia…

Z góry dziękuję za pomoc,
Kasia

Przekaż darowiznę

Wpłaty prosimy kierować na konto:
Fundacja Sedeka

Alior Bank SA, nr rachunku:
93 2490 0005 0000 4600 7287 1845

Tytułem: 10832 Pomóżmy Monice

Fundacja nie pobiera prowizji od wpłat darczyńców ani żadnych opłat za prowadzenie subkonta.

Przekaż 1,5% podatku

W formularzu PIT wpisz numer:
KRS 0000338389

W rubryce „Informacje uzupełniające - cel szczegółowy 1,5%” podaj:
10832 Pomóżmy Monice

Szanowni Darczyńcy, prosimy o zaznaczenie w zeznaniu podatkowym pola „Wyrażam zgodę”.

Zarządzaj plikami cookies