Pomiń linki nawigacyjne i przejdź do treści strony

KRS:

Czcionka:
Kontrast:
Logowanie do subkonta
KRS:
0000338389
Czcionka:
Kontrast:

10863 Oliwia Jasieńska

Cel

Szanowni Państwo,

Nazywam się Oliwia Jasieńska, obecnie nastąpił u mnie nawrót choroby nowotworowej na znacznie większym niż dotychczas obszarze mojego organizmu. Wszyscy mówią „jesteś silna, dasz radę”, starałam i staram się w to wierzyć, ale bez dodatkowych pieniędzy to się nie uda. Dlatego otworzyłam konto w Fundacji Sedeka i zbieram 1,5% podatku oraz darowizny na moje leczenie. Poniżej przedstawiam historię leczenia, które prowadzę od 2014 roku.

—— 2014/2015/2016 ——

W 2014 roku zachorowałam na raka, przeszłam operację i według lekarzy ryzyko nawrotu choroby było niewielkie. Niestety, proza życia, kłopoty ze zdrowiem mojego syna Arka oraz odejście od nas mojego męża, spowodowały u mnie załamanie, stres, a w rezultacie nawrót choroby nowotworowej w 2015 roku. Tym razem sytuacja stała się bardzo poważna – płyn w płucach, przerzuty do opłucnej i kości mostka wymagały natychmiastowej reakcji. Podjęłam najważniejszą walkę w moim życiu – o przeżycie.

Od listopada 2015 do marca 2016 roku przyjmowałam chemioterapię i dodatkowo rozpoczęłam obliczoną na 10 lat kurację hormonalną. Oprócz metod tradycyjnych, sięgnęłam po zabiegi nierefundowane w Polsce oraz preparaty medycyny naturalnej. Wydatki były ogromne, ale przyniosły one oczekiwane efekty. Kontrolny rentgen płuc wykazał dużą poprawę.

—— 2017/2018 ——

W listopadzie 2017 r. oraz w maju 2018 r. lekarze postanowili poddać mnie radioterapii. W wyniku leczenia wycofały się zmiany z kości mostka. Wydawało się, że sytuacja została opanowana. Cały czas stosowałam leczenie immunologiczne, niestety bardzo kosztowne.

—— 2019 ——

Kontrolne badania pod koniec 2018 roku wykazały nawrót choroby. Uznano, że wcześniej zastosowana hormonoterapia w moim przypadku nie jest skuteczna. Pojawiły się liczne przerzuty w wątrobie, opłucnej i kręgosłupie.

Od 4 stycznia tego roku rozpoczęłam kolejną walkę z chorobą. Trzy razy w miesiącu otrzymuję nową chemioterapię, która daje nadzieję na powstrzymanie rozwoju choroby nowotworowej. Dodatkowo zaczęłam wspomagać organizm najnowszym leczeniem niekonwencjonalnym w postaci wlewów dożylnych, których zadaniem jest wzmocnić działanie chemioterapii i utrzymać mnie w dobrej kondycji psychofizycznej. Niestety to leczenie jest odpłatne, a są to bardzo poważne kwoty.

Od niedawna pojawił się długo oczekiwany w Polsce, bardzo drogi lek Ibrance (Palbocyklib), który jak twierdzą lekarze, byłby najbardziej trafionym leczeniem w moim przypadku.

Zwracam się więc do Państwa o pomoc finansową, gdyż nawet pojedyncze złotówki mogą w efekcie dać kwoty pozwalające mi na dalszą walkę o przeżycie.

 

Przekaż darowiznę

Wpłaty prosimy kierować na konto:
Fundacja Sedeka

Alior Bank SA, nr rachunku:
93 2490 0005 0000 4600 7287 1845

Tytułem: 10863 Oliwia Jasieńska

Fundacja nie pobiera prowizji od wpłat darczyńców ani żadnych opłat za prowadzenie subkonta.

Przekaż 1,5% podatku

W formularzu PIT wpisz numer:
KRS 0000338389

W rubryce „Informacje uzupełniające - cel szczegółowy 1,5%” podaj:
10863 Oliwia Jasieńska

Szanowni Darczyńcy, prosimy o zaznaczenie w zeznaniu podatkowym pola „Wyrażam zgodę”.

Zarządzaj plikami cookies