Pomiń linki nawigacyjne i przejdź do treści strony

KRS:

Czcionka:
Kontrast:
Logowanie do subkonta
KRS:
0000338389
Czcionka:
Kontrast:

12087 Nowakowski Rafał

Cel

Mam na imię Rafał. Od urodzenia choruję na mózgowe porażenie dziecięce, czyli MPD. Cierpię na wiele dodatkowych schorzeń i dolegliwości, m.in. poruszam się na wózku inwalidzkim.

Pomimo wielu ograniczeń, ukończyłem studia na kierunku pedagogika oraz zdobyłem zatrudnienie w zakładzie aktywności zawodowej jako operator komputera i urządzeń biurowych. Przepracowałem tam 10 lat. Obecnie niestety nie mam pracy, przez co znacznie pogorszyła się jakość mojego życia.

Zawsze starałem się być jak najbardziej samodzielny i aktywny, a od 2015 roku uczęszczam do środowiskowego domu samopomocy, w którym mogę to realizować. Jestem laureatem Nagrody Specjalnej w turnieju jednego wiersza „Czym się pisze miłość” na festiwalu literackim Wielorzecze, a moje wiersze znalazły się w antologii „Książka pełna słów”, wydanej w Elblągu w 2016 roku.

Mieszkam z rodzicami, którzy z racji wieku i stanu zdrowia, nie są w stanie samodzielnie finansować mojego leczenia i rehabilitacji oraz innych potrzeb życiowych.

Marzę o tym, żeby wyjechać na turnus rehabilitacyjny, w którym ostatni raz uczestniczyłem jako dziecko. Chciałbym też kupić nowy komputer, aby zaktywizować się zawodowo i móc znów zarabiać. Marzę o samochodzie przystosowanym do moich potrzeb i wydaniu tomiku swojej poezji.

Mimo niepełnosprawności pragnę prowadzić twórcze i spełnione życie, a dzięki przekazanym na mnie wpłatom 1,5% podatku oraz darowiznom, moje marzenia mają szansę się spełnić.

Będę wdzięczny za każdą pomoc! 

Data ostatniej aktualizacji opisu: 6 sierpnia 2021

Przekaż darowiznę

Wpłaty prosimy kierować na konto:
Fundacja Sedeka

Alior Bank SA, nr rachunku:
93 2490 0005 0000 4600 7287 1845

Tytułem: 12087 Nowakowski Rafał

Fundacja nie pobiera prowizji od wpłat darczyńców ani żadnych opłat za prowadzenie subkonta.

Przekaż 1,5% podatku

W formularzu PIT wpisz numer:
KRS 0000338389

W rubryce „Informacje uzupełniające - cel szczegółowy 1,5%” podaj:
12087 Nowakowski Rafał

Szanowni Darczyńcy, prosimy o zaznaczenie w zeznaniu podatkowym pola „Wyrażam zgodę”.

Zarządzaj plikami cookies