Pomiń linki nawigacyjne i przejdź do treści strony
KRS:
0000338389
Czcionka:
Kontrast:
Logowanie do subkonta
KRS:
0000338389
Czcionka:
Kontrast:

12174 Michalak Dawid

Cel

Mam na imię Dawid. Jeszcze nie tak dawno prowadziłem spokojne, normalne życie ze swoją rodziną. Do pewnego momentu..

W październiku 2021 roku pierwszy raz w życiu doznałem ataku epilepsji, w wyniku czego trafiłem na SOR. Po badaniach przeprowadzonych tomografem komputerowym, usłyszałem przerażającą diagnozę – nowotwór mózgu. Nagle moje życie oraz życie mojej rodziny przewróciło się do góry nogami. Spokój w domu zniknął, a w jego miejsce pojawił się ciągły stres i dręczące mnie pytania: „Ile będę żył?”, „Czy poradzą sobie beze mnie?”, „Czy syn mnie będzie pamiętać?”.

Termin pierwszej operacji został wyznaczony bardzo szybko, ze względu na stan zagrożenia życia, związany z dużą objętością nowotworu. Operacja odbyła się w grudniu 2021 roku, jednak lekarze zdołali wyciąć guza tylko w połowie z obawy przed uszkodzeniem zdrowej tkanki mózgu. Próbkę guza wysłano na badania histopatologiczne, a ich wyniki również nie pozostawiły złudzeń – nowotwór okazał się dużo bardziej złośliwy niż początkowo zakładano. Mimo to, nie zamierzałem się poddawać. Na początku 2022 roku rozpocząłem leczenie radioterapią i chemioterapią, w tym samym czasie rozpocząłem rehabilitację neuropsychologiczną.

Niestety, pomimo leczenia oraz drugiej operacji, guz okazał się silniejszy i nie przestał rosnąć. Na kontrolnym badaniu MRI okazało się, że zaczął już nachodzić na korę mózgową odpowiedzialną za ruch i co gorsza – nie kwalifikuje się już jako guz operacyjny. Staram się nie tracić nadziei i szukać nowych rozwiązań, które pomogą mi jak najdłużej być z rodziną i patrzeć, jak rośnie mój syn.

Dotychczasowe leczenie mocno nadwyrężyło nasz domowy budżet, a pieniądze wciąż są bardzo potrzebne, żebym mógł kontynuować leczenie, rehabilitację neuropsychologiczną, wykonywać aktualne badania, dojeżdżać na konsultacje do lekarzy specjalistów itd. Te wszystkie koszty przewyższają moje możliwości, dlatego gorąco proszę Państwa o wsparcie finansowe. Każda wpłata to dla mnie większa szansa na życie.

Z góry dziękuję za wszelką pomoc!

Data ostatniej aktualizacji opisu: 15 marca 2022

Przekaż darowiznę

Wpłaty prosimy kierować na konto:
Fundacja Sedeka

Alior Bank SA, nr rachunku:
93 2490 0005 0000 4600 7287 1845

Tytułem: 12174 Michalak Dawid

Fundacja nie pobiera prowizji od wpłat darczyńców ani żadnych opłat za prowadzenie subkonta.

Przekaż 1,5% podatku

W formularzu PIT wpisz numer:
KRS 0000338389

W rubryce „Informacje uzupełniające - cel szczegółowy 1,5%” podaj:
12174 Michalak Dawid

Szanowni Darczyńcy, prosimy o zaznaczenie w zeznaniu podatkowym pola „Wyrażam zgodę”.

Zarządzaj plikami cookies