Pomiń linki nawigacyjne i przejdź do treści strony

KRS:

Czcionka:
Kontrast:
Logowanie do subkonta
KRS:
0000338389
Czcionka:
Kontrast:

12396 Logunowicz Irina

Cel

Pani Irina po 4-letniej walce z chorobą nowotworową w 2004 r. musiała podjąć trudną decyzję o amputacji lewej nogi. Po śmierci męża w 1998 r. mieszka sama.

Pomimo trudności Podopieczna jest osobą bardzo aktywną i czynną zawodowo. Pracuje w firmie telekomunikacyjnej – na ten moment zdalnie, ale po zakupie protezy Irina chciałaby więcej wychodzić do świata i zacząć pracę również stacjonarnie, by móc aktywnie uczestniczyć w życiu społecznym. Dodatkowo studiuje weekendowo na kierunku informatycznym. Na zajęcia musi jednak dojeżdżać, co w obecnej sytuacji jest sporym utrudnieniem.

Proteza modularna składa się z trzech podstawowych modułów, z których każdy się zużywa, co prowadzi do naprzemiennej potrzeby ich wymiany. Bez tych modułów użytkowanie protezy jest niemożliwe, a każda z nich jest bardzo kosztowna. Podopieczna aktualnie musi poruszać się o lasce, co negatywnie wpływa na stan jej kręgosłupa. Uczęszcza 2 razy w tygodniu na rehabilitację, którą finansuje z własnych środków. Wszystko to razem generuje wysokie koszty.

Środki przekazane na rzecz Podopiecznej pomogą w zakupie protezy modularnej, która ułatwi codzienne życie i zawodowe spełnianie się. Zostaną także przeznaczone na rehabilitację, która jest niezbędna, aby Pani Irina mogła czerpać z życia w pełni.

Za każdą pomoc nasza Podopieczna z całego serca dziękuje!

Data ostatniej aktualizacji opisu: 12 maja 2023

Przekaż darowiznę

Wpłaty prosimy kierować na konto:
Fundacja Sedeka

Alior Bank SA, nr rachunku:
93 2490 0005 0000 4600 7287 1845

Tytułem: 12396 Logunowicz Irina

Fundacja nie pobiera prowizji od wpłat darczyńców ani żadnych opłat za prowadzenie subkonta.

Przekaż 1,5% podatku

W formularzu PIT wpisz numer:
KRS 0000338389

W rubryce „Informacje uzupełniające - cel szczegółowy 1,5%” podaj:
12396 Logunowicz Irina

Szanowni Darczyńcy, prosimy o zaznaczenie w zeznaniu podatkowym pola „Wyrażam zgodę”.

Zarządzaj plikami cookies