Pomiń linki nawigacyjne i przejdź do treści strony

KRS:

Czcionka:
Kontrast:
Logowanie do subkonta
KRS:
0000338389
Czcionka:
Kontrast:

11314 Kumek Nina potrzebuje Waszej Pomocy

Cel

Mam 42 lat i od roku leczę się onkologicznie. Myślałam, że sama dam radę pokonać moją chorobę. Jednak okazało się, że potrzebuję Waszej pomocy.

Zdiagnozowano u mnie raka piersi lewej z przerzutami do wątroby i kości. Obecnie jestem po kursach chemioterapii, przyjmuję doustnie hormon Tamoxifen oraz kroplówki z kwasu zollendronowego do kości. Ze względu na przerzuty, mój guz jest nieoperacyjny. Medycyna konwencjonalna nie ma wiele do zaoferowania w moim przypadku. W tym momencie jestem leczona paliatywnie.

Jednak niekonwencjonalne leczenie zaczęło przynosić skutek. Moje guzy w wątrobie i piersi się zmniejszyły, a kości też mają się lepiej. Jestem pełna optymizmu i wierzę w to, że uda mi się pokonać tego „nieboraka”. Poddaję się witaminoterapii i suplementacji. Lekarz zaproponował mi również hipertermię i antybiotykoterapię salinomycyną. Niby w Polsce są to metody doświadczalne, ale nic innego mi nie zostało. Chcę żyć dla moich dzieci, a mamy ich z mężem Zdzisławem trójkę: 8-letnią Ewcię, 12-letniego Filipa i 21-letnią studentkę – Dominikę. Potrzebuję na leczenie ponad 60 000 zł, a to niestety jest za dużo na nasze możliwości.

Dlatego błagam o każdą wpłatę, która pomoże mi wrócić do zdrowia i do pracy w szkolnej bibliotece! Mam nadzieję, że moja prośba dotrze do dużej liczby ludzi, którzy nie przejdą obojętnie i dołożą swoją złotówkę.

Dziękuję

Nina Kumek

Informacje o Ninie także na FB: Nina Kumek potrzebuje Waszej pomocy

Przekaż darowiznę

Wpłaty prosimy kierować na konto:
Fundacja Sedeka

Alior Bank SA, nr rachunku:
93 2490 0005 0000 4600 7287 1845

Tytułem: 11314 Kumek Nina potrzebuje Waszej Pomocy

Fundacja nie pobiera prowizji od wpłat darczyńców ani żadnych opłat za prowadzenie subkonta.

Przekaż 1,5% podatku

W formularzu PIT wpisz numer:
KRS 0000338389

W rubryce „Informacje uzupełniające - cel szczegółowy 1,5%” podaj:
11314 Kumek Nina potrzebuje Waszej Pomocy

Szanowni Darczyńcy, prosimy o zaznaczenie w zeznaniu podatkowym pola „Wyrażam zgodę”.

Zarządzaj plikami cookies