Pomiń linki nawigacyjne i przejdź do treści strony
KRS:
0000338389
Czcionka:
Kontrast:
Logowanie do subkonta
KRS:
0000338389
Czcionka:
Kontrast:

12605 Krzyżanowska Lesia

Cel

Wszystko zaczęło się dość niewinnie. Moją żonę, Lesię, z dnia na dzień coraz bardziej bolało lewe kolano, a chodzenie sprawiało jej coraz więcej trudu. Zdecydowaliśmy się więc iść do ortopedy, który wykonał prześwietlenie kolana i zaplanował leczenie. Nie spodziewaliśmy się, że mimo wydania zatrważającej ilości pieniędzy, diagnoza okaże się błędna…

Na zalecane zastrzyki wydawaliśmy różne kwoty – 350 zł, 700 zł, a nawet 1500 zł. W opłaceniu leczenia pomagali nam rodzice, gdyż sami nie byliśmy w stanie pokryć takich wydatków. Myśleliśmy, że jesteśmy na dobrej drodze, że przed nami ostatnia prosta – aż do dnia, gdy Lesia nie mogła już wcale stanąć na lewej nodze. Zadzwoniła do mnie z pracy, zapłakana. Dwukrotnie karetka zabierała ją do szpitala, a noga puchła w oczach. W końcu lekarz przedstawił częściową diagnozę – nowotwór o nieznanym charakterze, podejrzenie mięsaka kości piszczelowej lewej i podudzia lewego. Od razu poinformował, że nie jest w stanie nic zaradzić i konieczna będzie wizyta w Warszawie.

Nie mieliśmy innego wyjścia jak jechać ze Śląska do Warszawy – aż 450 km. Profesor, który nas przyjął, powiedział, że dotychczasowe leczenie na nic się zdało. Musieliśmy zacząć wszystko od początku…

Liczyliśmy, że uda się uniknąć amputacji. Niestety, tak się nie stało. Dlatego teraz Lesia potrzebuje bardzo drogiej protezy!

Lesia z bólu nie sypia po nocach, płacze… Nie pomagają najsilniejsze leki przeciwbólowe. Mimo to jest wspaniałą żoną i mamą. Bardzo chciałbym złagodzić jej ból, pomóc w leczeniu i kupić potrzebną protezę. Niestety nie mamy już pieniędzy na leczenie. Doszliśmy do tak trudnego momentu, że zalegamy z czynszem za mieszkanie.

Cena protezy jest ogromna – 170 tysięcy złotych!

A do tego dochodzi przecież koszt rehabilitacji, leków, wizyt kontrolnych… Błagamy, pomóżcie nam! Tylko wspólnymi siłami jesteśmy uzbierać potrzebną kwotę.

Sławek i Lesia

 

Data ostatniej aktualizacji opisu: 16 stycznia 2024

Przekaż darowiznę

Wpłaty prosimy kierować na konto:
Fundacja Sedeka

Alior Bank SA, nr rachunku:
93 2490 0005 0000 4600 7287 1845

Tytułem: 12605 Krzyżanowska Lesia

Fundacja nie pobiera prowizji od wpłat darczyńców ani żadnych opłat za prowadzenie subkonta.

Przekaż 1,5% podatku

W formularzu PIT wpisz numer:
KRS 0000338389

W rubryce „Informacje uzupełniające - cel szczegółowy 1,5%” podaj:
12605 Krzyżanowska Lesia

Szanowni Darczyńcy, prosimy o zaznaczenie w zeznaniu podatkowym pola „Wyrażam zgodę”.

Zarządzaj plikami cookies