Pomiń linki nawigacyjne i przejdź do treści strony

KRS:

Czcionka:
Kontrast:
Logowanie do subkonta
KRS:
0000338389
Czcionka:
Kontrast:

10193 Klub Myszki Norki

Cel

Główne działania Klubu Myszki Norki mają na celu integrację dzieci pełnosprawnych i niepełnosprawnych oraz wyrównywanie szans w dostępie do kultury, edukacji i sportu. Integracja pozytywnie wpływa na rozwój dzieci: dzieci pełnosprawne uczą się tolerancji, wrażliwości i odpowiedzialności, natomiast dzieci niepełnosprawne nabierają pewności siebie, zyskują poczucie akceptacji i pokonują bariery w kontaktach z rówieśnikami. Wierzymy, że każde dziecko ma prawo do radosnego dzieciństwa i wyniesienia z niego pozytywnych doświadczeń na całe życie.

Nasze zadania realizujemy poprzez organizację bezpłatnych zajęć oraz imprez dla dzieci w wielu miastach całej Polski. Są to m.in. zajęcia edukacyjne (np. Podróże z Myszką Norką, Mali odkrywcy) i artystyczne (np. Atelier rodzica), zabawy na placach zabaw (np. Kinderplaneta, Jupi Park), a także warsztaty taneczne oraz szkółki piłkarskie i siatkarskie w różnych miastach. Na wszystkich zajęciach realizowana jest w pełni idea integracji – uczestniczą w nich dzieci pełno- i niepełnosprawne, które aktywnie angażują się we wspólne działania.

Ponadto macie też możliwość zorganizowania spotkania z Myszką Norką dla swojego przedszkola, żłobka czy szkoły oraz zaproszenia Myszki na swoje urodziny!

Myszka Norka jest postacią budzącą niebywałe zainteresowanie wśród dzieci. Ciekawe zajęcia w przedszkolach i harce na placach zabaw, wspólne tańce i oglądanie filmów, przytulanie i pociąganie Myszki za ogon to aktywności, poprzez które Myszka Norka zdobyła serca najmłodszych! Dorośli znają jej tajemnicę: pod pluszowym, miękkim, barwnym kostiumem, kryje się doświadczony pedagog, potrafiący zarówno rozsądnie rozmawiać z dziećmi na ważne tematy, jak i spontanicznie się z nimi bawić.

Zapraszamy na stronę Klubu Myszki Norki: http://myszkanorka.pl/

Przekaż darowiznę

Wpłaty prosimy kierować na konto:
Fundacja Sedeka

Alior Bank SA, nr rachunku:
93 2490 0005 0000 4600 7287 1845

Tytułem: 10193 Klub Myszki Norki

Fundacja nie pobiera prowizji od wpłat darczyńców ani żadnych opłat za prowadzenie subkonta.

Przekaż 1,5% podatku

W formularzu PIT wpisz numer:
KRS 0000338389

W rubryce „Informacje uzupełniające - cel szczegółowy 1,5%” podaj:
10193 Klub Myszki Norki

Szanowni Darczyńcy, prosimy o zaznaczenie w zeznaniu podatkowym pola „Wyrażam zgodę”.

Zarządzaj plikami cookies