Pomiń linki nawigacyjne i przejdź do treści strony
KRS:
0000338389
Czcionka:
Kontrast:
Logowanie do subkonta
KRS:
0000338389
Czcionka:
Kontrast:

12041 Kindrat Arleta

Cel

Wszystko zaczęło się od zwykłego złamania… Mimo tego, że żyjmy w XXI wieku zapalenie kości i szpiku wciąż istnieje i zbiera żniwo, w najlepszym wypadku prowadzi do kalectwa, upośledza funkcję wielu narządów a w najgorszym do SEPSY a nawet ŚMIERCI.

Mama przeszła 20 operacji nogi, w tym amputację jej części. Ale pomimo tak drastycznego„leczenia” choroba nie ustąpiła, a do tego jeszcze okazało się, że doszło do Infekcyjnego Zapalenia Wsierdzia w wyniku którego serce zostało uszkodzone w takim stopniu, że Mama potrzebuje leczenia kardiologicznego i prawdopodobnie kardiochirurgicznego.

Teraz ze względu na brak dalszych alternatyw leczenia w tzw. „państwowej służbie zdrowia” Mama musi korzystać z leczenia prywatnego, które rujnuje finanse nasze i najbliższej rodziny.

Dlatego dziś prosimy wszystkich ludzi o wsparcie finansowe w celu ratowania życia i zdrowia. Wasza pomoc pozwoli na zapewnienie Mamie dalszego leczenia – wizyt, operacji, zakup niezbędnych leków i opatrunków, a gdy będzie to tylko możliwe to również protezy amputowanej kończyny, niezbędnej w powrocie do sprawności rehabilitacji.

W chwili obecnej mama potrzebuje specjalnych opatrunków do podciśnieniowej terapii ran, które trzeba zmieniać co 3-4 dni, tygodniowy koszt to 1 500 zł. Mama pomimo tylu przeciwności ciągle walczy i nie poddaje się, ma wiele planów na przyszłość. Marzy by pomagać ludziom którzy znajdą się w podobnej sytuacji jak Ona teraz.

Prosimy ludzi o dobrym i szczodrym sercu o pomoc i wsparcie finansowe w realizacji planów i marzeń naszej Mamy. 

 

Data ostatniej aktualizacji opisu: 16 kwietnia 2021

Przekaż darowiznę

Wpłaty prosimy kierować na konto:
Fundacja Sedeka

Alior Bank SA, nr rachunku:
93 2490 0005 0000 4600 7287 1845

Tytułem: 12041 Kindrat Arleta

Fundacja nie pobiera prowizji od wpłat darczyńców ani żadnych opłat za prowadzenie subkonta.

Przekaż 1,5% podatku

W formularzu PIT wpisz numer:
KRS 0000338389

W rubryce „Informacje uzupełniające - cel szczegółowy 1,5%” podaj:
12041 Kindrat Arleta

Szanowni Darczyńcy, prosimy o zaznaczenie w zeznaniu podatkowym pola „Wyrażam zgodę”.

Zarządzaj plikami cookies