Pomiń linki nawigacyjne i przejdź do treści strony

KRS:

Czcionka:
Kontrast:
Logowanie do subkonta
KRS:
0000338389
Czcionka:
Kontrast:

10770 Karolina Rosłan

Cel

Grupa działająca w ramach Fundacji zajmuje się zbieraniem środków na operację, leczenie i rehabilitację Karoliny Rosłan.

Mam na imię Karolina. Jestem młodą 26-letnią żoną i mamą. Choruję na bardzo rzadką chorobę – jamistość rdzenia, rdzenia przedłużonego i zespół Arnolda Chiariego. Choroba ta powoduje stopniowe zanikanie mięśni, drętwienie i paraliż nóg, rąk oraz postępujący zanik czucia i pogłębiające się problemy ze wzrokiem. W mojej sytuacji każdy tydzień ma znaczenie – choroba postępuje bardzo szybko powodując nieodwracalne zmiany. Moją szansą jest operacja w Instytucie Chiari w Barcelonie, która dla większości pacjentów daje nadzieję na zatrzymanie choroby. Koszt operacji w Barcelonie to 90 tys. złotych – ta kwota obejmuje: operację, leki i rehabilitację.

Bardzo chcę żyć i mam dla kogo żyć – moja 7-letnia córeczka daje mi wielką motywację do codziennej walki o zdrowie i życie. Chciałabym być przy niej przez następne lata, bo bardzo potrzebuje mamy. Niestety ja i moja rodzina nie jesteśmy w stanie zebrać 90 tys. złotych, ponieważ przekracza to nasze możliwości.

Dlatego zwracam się do Państwa z ogromną prośbą o darowiznę lub przekazanie przedmiotów na aukcję charytatywną. Każda pomoc od Państwa to nadzieja, że moja córeczka będzie miała mamę.

Data ostatniej aktualizacji opisu: 22 lipca 2020

Przekaż darowiznę

Wpłaty prosimy kierować na konto:
Fundacja Sedeka

Alior Bank SA, nr rachunku:
93 2490 0005 0000 4600 7287 1845

Tytułem: 10770 Karolina Rosłan

Fundacja nie pobiera prowizji od wpłat darczyńców ani żadnych opłat za prowadzenie subkonta.

Przekaż 1,5% podatku

W formularzu PIT wpisz numer:
KRS 0000338389

W rubryce „Informacje uzupełniające - cel szczegółowy 1,5%” podaj:
10770 Karolina Rosłan

Szanowni Darczyńcy, prosimy o zaznaczenie w zeznaniu podatkowym pola „Wyrażam zgodę”.

Zarządzaj plikami cookies