Pomiń linki nawigacyjne i przejdź do treści strony
KRS:
0000338389
Czcionka:
Kontrast:
Logowanie do subkonta
KRS:
0000338389
Czcionka:
Kontrast:

12368 Jędral Anna

Cel

Mam na imię Ania. Choruję na czterokończynowe mózgowe porażenie dziecięce i poruszam się na wózku inwalidzkim, w dodatku jestem niewidoma. Jestem osobą pogodną, pozytywnie nastawioną do świata i ludzi; mam duże poczucie humoru i kocham żartować.

Skończyłam szkołę w toku indywidualnym, ponieważ moja niepełnosprawność wymaga dużej ilości rehabilitacji. Dlatego zaczęłam naukę dość późno, bo w wieku 11 lat. Dzięki intensywnym ćwiczeniom, jestem w stanie samodzielnie obsługiwać komputer, pisać, słuchać muzyki, itp. Obecnie mieszkam w Domu Pomocy Społecznej w Brwinowie. Pobyt tam pomógł mi się usamodzielnić i odciążyć rodziców.

Pomimo choroby i ciągłych rehabilitacji, moje życie jest wielobarwne. Uczę się śpiewać, biorę udział w różnych konkursach. Byłam nawet dwa razy na Erasmusie, gdzie pełniłam rolę tłumacza, ponieważ dobrze znam w mowie język angielski. Dzięki temu, że na co dzień mieszkam w domu pomocy społecznej, mam możliwość poznawania nowych ludzi, a także rozwijania się na wielu płaszczyznach. Mamy tutaj zajęcia plastyczne, wokalne, kulinarne, informatyczne i psychologiczne. Możemy tu również korzystać z hipoterapii.

Moim największym marzeniem jest bycie potrzebnym oraz pokazanie, że osoby z niepełnosprawnościami mogą zrobić wiele dobrego.  Chciałabym udowodnić, że można pięknie żyć mimo choroby.

Jeśli chcesz pomóc w moim dalszym leczeniu i rehabilitacji, możesz wpłacić darowiznę lub przekazać 1,5 % podatku na moje subkonto.

Data ostatniej aktualizacji opisu: 3 marca 2023

Przekaż darowiznę

Wpłaty prosimy kierować na konto:
Fundacja Sedeka

Alior Bank SA, nr rachunku:
93 2490 0005 0000 4600 7287 1845

Tytułem: 12368 Jędral Anna

Fundacja nie pobiera prowizji od wpłat darczyńców ani żadnych opłat za prowadzenie subkonta.

Przekaż 1,5% podatku

W formularzu PIT wpisz numer:
KRS 0000338389

W rubryce „Informacje uzupełniające - cel szczegółowy 1,5%” podaj:
12368 Jędral Anna

Szanowni Darczyńcy, prosimy o zaznaczenie w zeznaniu podatkowym pola „Wyrażam zgodę”.

Zarządzaj plikami cookies