Pomiń linki nawigacyjne i przejdź do treści strony
KRS:
0000338389
Czcionka:
Kontrast:
Logowanie do subkonta
KRS:
0000338389
Czcionka:
Kontrast:

10902 Jakub Saryczew

Cel

Mam na imię Jakub i jestem mieszkańcem gminy Ząbkowice Śląskie. Urodziłem się jako wcześniak, a dodatkowo, z powodu zaniedbań opieki medycznej, doszło u mnie do bezdechu. Skutkiem tego było niedotlenienie i poważne uszkodzenie mózgu. Do dziś zmagam się z jego poważnymi konsekwencjami.

Cierpię na czterokończynowe Mózgowe Porażenie Dziecięce. Od 9 miesiąca życia byłem intensywnie rehabilitowany wszystkimi metodami, dostępnymi w kraju i za granicą, między innymi w Instytutach Osiągania Ludzkich Możliwości w Filadelfii. Wiązało się to z ogromnymi kosztami, ale przyniosło bardzo dobre rezultaty. Przebyta terapia usprawniła mnie fizycznie, intelektualnie, fizjologicznie i społecznie.

Poruszam się na wózku elektrycznym, ukończyłem studia licencjackie i świetnie radzę sobie z komputerem. Niestety, od paru lat mam ograniczony dostęp do rehabilitacji ze względu na jej bardzo wysokie koszty. To sprawiło, że stan mojego zdrowia znacznie się pogorszył – niewykluczone, że będzie mi potrzebna operacja kręgosłupa.

Dzisiaj wiem, że tylko systematyczna rehabilitacja może mi pomóc w poprawie stanu zdrowia. Dlatego proszę  o przekazanie 1,5% podatku lub darowizny.

Każda, nawet najmniejsza wpłata pomoże mi w realizacji działań na rzecz poprawy zdrowia oraz jakości życia. Środki z darowizn przeznaczę na terapię, leczenie, rehabilitację, sprzęt edukacyjny i ortopedyczny.

Zapraszam na moją stronę internetową: www.kubasaryczew.y0.pl

Data ostatniej aktualizacji opisu: 14 grudnia 2022

Przekaż darowiznę

Wpłaty prosimy kierować na konto:
Fundacja Sedeka

Alior Bank SA, nr rachunku:
93 2490 0005 0000 4600 7287 1845

Tytułem: 10902 Jakub Saryczew

Fundacja nie pobiera prowizji od wpłat darczyńców ani żadnych opłat za prowadzenie subkonta.

Przekaż 1,5% podatku

W formularzu PIT wpisz numer:
KRS 0000338389

W rubryce „Informacje uzupełniające - cel szczegółowy 1,5%” podaj:
10902 Jakub Saryczew

Szanowni Darczyńcy, prosimy o zaznaczenie w zeznaniu podatkowym pola „Wyrażam zgodę”.

Zarządzaj plikami cookies