Pomiń linki nawigacyjne i przejdź do treści strony
KRS:
0000338389
Czcionka:
Kontrast:
Logowanie do subkonta
KRS:
0000338389
Czcionka:
Kontrast:

10667 Grupa Inicjatywna Pałac Posada

Cel

Grupa działa na rzecz Grupy Inicjatywnej Pałac Posada.

Grupa Inicjatywna Pałac Posada powstała po to, by integrować społeczność lokalną, odciągnąć dzieci, młodzież od telewizorów, by wspólnie tworzyć jeden wielki projekt, jakim jest promocja Posady i naszej Gminy oraz by ożywić i otworzyć zapomniany Pałac w Posadzie. Ważne dla nas jest to, by w pałacu dzieci mogły skorzystać z różnych zajęć, na które dziś muszą dojeżdżać do Konina, by same mogły dojść, dojechać tam na rowerach. Ważne również jest to, by propagować historię pałacu i naszej miejscowości, by było to ważne miejsce na mapie turystycznej gminy. Nie chcemy, by Posada była sypialnią Konina, tylko naszym domem, w którym czujemy się dobrze i utożsamiamy się z tym miejscem.

Grupa Inicjatywna powstała dzięki współpracy czterech rodzin, ale nigdy nie była i nie będzie grupą zamkniętą, ponieważ tak naprawdę Grupę tą tworzą wszyscy ci, którzy inicjują i współtworzą wydarzenia w ramach działania tej grupy. Bo każdy, nawet najmniejszy wkład pracy przyczynił się do realizacji jej celów, np. upieczenie ciasta, pożyczenie przyborów do sprzątania, pożyczenie termosów czy zaparzenie herbaty dla gości, niby nic a jednak wiele. Jest to inicjatywa społeczna a osoby tworzące grupę działają w ramach wolontariatu. Dlaczego? Bo sprawia im to przyjemność. Mało? Bo są społecznikami?

Zajęcia w ramach grupy były i są bezpłatne, a co najważniejsze dostępne dla każdego bez względu na wiek, płeć, zamieszkanie. Bo każdy człowiek jest dla nas ważny. Warsztaty są tak zróżnicowane tematycznie, by każdy znalazł tam coś dla siebie. Zapraszamy do współpracy każdego, kto wpisuje się w cele naszej grupy. Jest to miejsce, gdzie każdy może pokazać to, co potrafi najlepiej, nauczyć innych lub po prostu przyjść posłuchać, spędzić miło czas lub napić się herbaty. (…)

Więcej informacji na: www.facebook.com/palac.posada

Przekaż darowiznę

Wpłaty prosimy kierować na konto:
Fundacja Sedeka

Alior Bank SA, nr rachunku:
93 2490 0005 0000 4600 7287 1845

Tytułem: 10667 Grupa Inicjatywna Pałac Posada

Fundacja nie pobiera prowizji od wpłat darczyńców ani żadnych opłat za prowadzenie subkonta.

Przekaż 1,5% podatku

W formularzu PIT wpisz numer:
KRS 0000338389

W rubryce „Informacje uzupełniające - cel szczegółowy 1,5%” podaj:
10667 Grupa Inicjatywna Pałac Posada

Szanowni Darczyńcy, prosimy o zaznaczenie w zeznaniu podatkowym pola „Wyrażam zgodę”.

Zarządzaj plikami cookies