Pomiń linki nawigacyjne i przejdź do treści strony

KRS:

Czcionka:
Kontrast:
Logowanie do subkonta
KRS:
0000338389
Czcionka:
Kontrast:

11440 Gomoluch Roman

Cel

Witam

Moja choroba zaczęła się dość niegroźnie w lutym 2017 r. Od dłuższego czasu rekreacyjnie uprawiałem bieganie, do momentu kiedy po jednym z treningów pojawił się ból w kostce prawej nogi. Wówczas myślałem, że to tylko zwykła niegroźna kontuzja. Kilka dni, może tydzień i przejdzie. Niestety ból nie ustawał. Do tego pojawiła się mała opuchlizna, dlatego konieczna była wizyta u lekarza.

Pierwsze diagnozy mówiły o naciągnięciu mięśni, o zwapnieniu w kostce, czyli o niczym niepokojącym, co nie powinno długo trwać i po czym wrócę do sprawności.
Mijały kolejne dni, ból ciągle narastał i konieczna była dalsza, tym razem bardziej szczegółowa diagnostyka. Najpierw USG i rezonans magnetyczny wykazały zmiany nowotworowe, które później poprzez dwie biopsje zostały szczegółowo określone – mięsak kości piętowej z naciekiem tkanek miękkich.

Po tej diagnozie zacząłem chemioterapię. Niestety po kilku jej cyklach nie było żadnej poprawy, guz cały czas się zwiększał. Dlatego w grudniu 2017 r. konieczna była amputacja prawego podudzia.

Teraz, mimo dalszego leczenia, walczę przede wszystkim o powrót do sprawności ruchowej. Proteza jest moim głównym celem. Chcę normalnie chodzić, znów biegać.

A Wam za wszelką pomoc dla mnie z góry dziękuję.

Roman

Przekaż darowiznę

Wpłaty prosimy kierować na konto:
Fundacja Sedeka

Alior Bank SA, nr rachunku:
93 2490 0005 0000 4600 7287 1845

Tytułem: 11440 Gomoluch Roman

Fundacja nie pobiera prowizji od wpłat darczyńców ani żadnych opłat za prowadzenie subkonta.

Przekaż 1,5% podatku

W formularzu PIT wpisz numer:
KRS 0000338389

W rubryce „Informacje uzupełniające - cel szczegółowy 1,5%” podaj:
11440 Gomoluch Roman

Szanowni Darczyńcy, prosimy o zaznaczenie w zeznaniu podatkowym pola „Wyrażam zgodę”.

Zarządzaj plikami cookies